MART AYI EPİLASYON GÜNLERİ (2017)


Ay’ın Başak ve Oğlak burcunda küçüleceği bu günler,  Mart ayının epilasyona uygun günleridir. Ayın bu etkisinden faydalanmak istiyorsanız tüyleri kökten alan bir yöntem kullanmalısınız!

Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için iki epilasyon dönemi arasında epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile sık sık nemlendirmelisiniz.


Yöntemi lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon randevularınızda da dikkate almanız seans sayısını düşürerek size maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır. 

1. SEÇENEK

12 Mart 2017 18.55’ten 13 Mart 2017 03.28’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz. (Sadece 8 saatlik bir zaman dilimi!)

2. SEÇENEK

20 Mart 2017 19.35’ten 22 Mart 2017 14.18’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz. (21 Mart daha da iyi görünüyor.) 


Ay’la Yaşam, ve Püf kategorilerinde bu tarihlerde yapabileceklerinizle ilgili başlıkları bulabilirsiniz.
Epilasyon yaptığınız bölgelerde batıklar oluşuyorsa buradaki yöntemi uygulayabilirsiniz. 
Önceki aylarda yöntemi uygulayanların yorumları için sizden haberler sayfasını ya da istenmeyen tüyler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Tüy sorununuz normalin çok üzerindeyse ya da tüylerinizde sonradan artış olduysa bu yazıya göz atmanızı öneririm.

Bunun dışında hormon bozukluğu söz konusu ise çözümünü burada ve burada bulabilirsiniz.


En yüksek faydayı görmenizi diliyorum...
  

Önceki aylar ve yorumlar

Tüm bakım takvimlerini barındıran Ay takvimi


Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,