ARALIK AYI EPİLASYON GÜNLERİ (2016)


Ay’ın Başak ve Oğlak Burcu’nda küçüleceği bu günler,  Aralık ayının epilasyona uygun günleridir. Ayın bu etkisinden faydalanmak istiyorsanız tüyleri kökten alan bir yöntem kullanmalısınız!

Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için iki epilasyon dönemi arasında epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile sık sık nemlendirmelisiniz.

Yöntemi lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon randevularınızda da dikkate almanız seans sayısını düşürerek size maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır. 

1. SEÇENEK

18 Aralık 2016 21:00’den 21 Aralık 2016 02:35’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz. (Mümkünse 18 Aralık başlangıç saatinden sabaha kadar yapılması daha faydalı olacaktır.)

2. SEÇENEK

28 Aralık 2016 18:20’den 29 Aralık 2016 08:00’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz. (Yaklaşık  14 saat!)Ay’la Yaşam, ve Püf kategorilerinde bu tarihlerde yapabileceklerinizle ilgili başlıkları bulabilirsiniz.
Epilasyon yaptığınız bölgelerde batıklar oluşuyorsa buradaki yöntemi uygulayabilirsiniz. 
Önceki aylarda yöntemi uygulayanların yorumları için sizden haberler sayfasını ya da istenmeyen tüyler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Tüy sorununuz normalin çok üzerindeyse ya da tüylerinizde sonradan artış olduysa bu yazıya göz atmanızı öneririm.

Bunun dışında hormon bozukluğu söz konusu ise çözümünü burada ve burada bulabilirsiniz.

En yüksek faydayı görmenizi diliyorum...
  

Önceki aylar ve yorumlar

Tüm bakım takvimlerini barındıran Ay takvimi

Etiketler: , , , , ,