AY OĞLAK BURCUNDA KÜÇÜLECEK


Tüm burçlar Oğlak Burcu etkisinde. 20 Haziran 2016 14:54’ten 22 Haziran 2016 23:08’e kadar Ay Oğlak Burcunda küçülecek. Oğlak Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
Google Plus Paylaşımı

4 yorum:

 1. Sevgili kozmik 14 haziranda dogum yaptim. Dogum normal oldu. Altta dikislerim hala düşmedi ve hala çok aciyor bu aciyi azaltacak iyileşme surecini hizlandiracak bir onerin var mıdır? Birde bebeğim ile ilgili yorumlariniZ nelerdir.?

  YanıtlaSil
 2. Normal doğum sonrasi dikişlerin iyileşmesi için bir öneriniz var mi?

  YanıtlaSil
 3. sevgili nurcan,
  doğumunuz büyüyen ay fazına rastladığı ve terazi-akrep civarında olduğu için iyileşmesi zaman alıyor. sıkıntılı olması normal yani. titiz davranın, enfeksiyon oluşmasın. kantaron yağı kullanabilirsiniz iyileşmenin hızlanması için ama dediğim gibi bunu uygularken de hijyene dikkat edin.
  bebeğinizin gaz ve sindirim sorunları diğer bebeklere oranla biraz daha fazla olabilir. özellikle ay başak-terazi-akrep dönemindeyken belirginleşebilir, karın bölgesine masaj yaparsanız ve gaz konusunda tedbirli olursanız çok rahat atlatır bu günleri. belki idrar yollarına karşı da hassas olmanız gerekebilir. bu tür bir sorun olduğunda ay takvimini hatırlayın. dilerseniz bu burçları inceleyin uygun bir anınızda, faydalı olur :)ay takvimi menüsünden hemen de ulaşabilirsiniz.
  bebeğinize çok sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum <3
  sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler dikkat etmeye çalışacağım...;)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.