Ekim Ayı Epilasyon Günleri (2015)

1. SEÇENEK

29 Eylül 2015 saat 23.13’ten 01 Ekim 2015 saat 21.53’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz.


2. SEÇENEK
08 Ekim 2015 saat 23.55’ten 11 Ekim 2015 saat 10:35’e kadar olan süre epilasyon için diğer etkili zaman dilimi.
 


3. SEÇENEK
27 Ekim 2015 saat 15.17’den 29 Ekim 2015 saat 07.24’e kadar devam edecek olan bu zaman dilimi ise nadiren karşılaştığımız üçüncü seçeneğimiz olacak.

Ay’ın Boğa ve Başak burçlarında küçüleceği bu günler,  epilasyon için Eylül ayının epilasyona  uygun günleridir. Ayın bu etkisinden faydalanmak istiyorsanız tüyleri kökten alan bir yöntem kullanmalısınız!

Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için iki epilasyon dönemi arasında epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile sık sık nemlendirmelisiniz.

Yöntemi lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon randevularınızda da dikkate almanız seans sayısını düşürerek size maddi manevi kazanç sağlayacaktır.
 
Ay’la Yaşam,  ve Püf kategorilerinde bu tarihlerde yapabileceklerinizle ilgili başlıkları bulabilirsiniz.

Epilasyon yaptığınız bölgelerde batıklar oluşuyorsa buradaki yöntemi 
uygulayabilirsiniz.

Önceki aylarda yöntemi uygulayanların yorumları için sizden haberler sayfasını ya da istenmeyen tüyler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Tüy sorununuz normalin çok üzerindeyse ya da tüylerinizde sonradan artış olduysa bu yazıya göz atmanızı öneririm.
Bunun dışında hormon bozukluğu söz konusu ise çözümünü burada ve burada bulabilirsiniz.
En yüksek faydayı görmenizi diliyorum.
Önceki aylar ve yorumlar.

 

Etiketler: , ,