Yay Burcunda Güzellik ve Bakım

04 Kasım 2013 saat 22:14’ten 06 Kasım  2013 saat 23:43’e kadar Ay Yay Burcunda büyüyecek;

Protein ve vitamin içeren bakımların etkisinin arttığı yay günlerinde cildinize ve saçlarınıza bu içerikte bakımlar yaparsanız bu günlerin avantajını kullanmış olursunuz.
Hazır maskeler kullanabilir ya da evde doğal maskeler hazırlayıp uygulayabilirsiniz.
Vitamin ve proteinin en yoğun olduğu ve en ulaşılabilir olan maddeler yumurta ve mayadır. Maya maskesini hem cildinize hem de saçlarınıza uygulayabilirsiniz.
Yumurta ilave ettiğiniz maskelerde aynı şekilde saçlara uygulanabilir. Vitamin ampulleri ilave ederekte maskelerinizi vitaminden zengin hale getirebilirsiniz.
Ayrıca yumurta akı kullanarak doğal ve etkili bir cilt maskesi yapabilirsiniz.
Yay günleri MayaMaskesi dışında:

Sinameki Kürü için uygundur.

Havuç Kürü için uygundur. (havuç, yapısında protein de barındırır.)

Turp Kürü için uygundur.

Sığır İliği Maskesi için uygundur.

Karanfil Kürünün de hızlı etki göstereceği günlerden biridir bu günler.

Saç kesimi için 14 kasımdaki Koç Burcu günlerini beklemek istemiyorsanız bu günlerde saç kesimide yaptırabilirsiniz.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. yorumları görünce saç bakımına da başlamaya karar verdim :) yalnız geçmiş başlıklardaki yorumları taramama rağmen aklımda sorular oluştu.o yüzden eğer daha önce sorulmuşsa özür diliyorum :/ sorum şu ki bu yengeç-koç günleri vb. bizim burçlarımızla alakalı değil di mi? örneğin aslan burcuyum ama bugünlerde bu bakımları yapmamda sakınca yoktur umarım? ikinci sorum da birden fazla bakımı yapabiliyor muyuz?örneğin bugün maya yarın karanfil kürünü uygulasam etkilerin ortaya çıkması açısından bir sıkıntı olur mu? her şey için çok teşekkürler sevgili kozmik :)

  YanıtlaSil
 2. ilk yorumunuzu yayınlamak istedim aslında fakat bir sorun oldu, epilasyondan da güzel sonuçlar almanıza çok sevindim:) doğru anlamışsınız, bu etkiler söz konusu günlerde tüm burçlar için avantaj sağlar. maya ve karanfil kürünü ard arda uygulamanızda da sakınca yok. şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 3. evet ben de epilasyondan gördüğüm başarıyı özellikle belirtmek istemiştim 2kez yolladım ama sorun olmuş heralde :/ ben zaten etrafımdaki herkese ne kadar etkili olduğundan bahsediyorum :) hem sorularımı cevapladığınız için hem de bizi bu güzel yöntemlerle buluşturduğunuz için tekrar teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. rica ederim, daha da güzel sonuçlarla dönmeniz dileğiyle:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.