Sayfalar

Kozmik Bakım’ın 3 Üyesine Birbirinden Güzel Hediye Paketleri

Yine bir bayram dönüşü, yine hediyeler…
Umuyorum ki en güzel bayramınız olmuştur bu bayram.
Bayram dönüşlerindeki hediyeleri seviyorum. Tam bayram sona erdi derken yeni bir mutluluk sebebi oluyor.  Birkaç hafta önce planlamıştım hediyemi fakat ayak üstü bir sohbet sırasında birden değişti her şey. Son derece de güzel oldu:)
Birazdan inceleyeceğiniz ürünler bizlere Recep Bey’in hediyesi. Kendisi gerçekten çok cömert. Sadece hediyelerle de kalmadı üstelik. Önce hediyelerden oluşturduğum paketleri tanıtayım, sonrasında da nasıl katılacağınıza ve hediyeler dışındaki süprize bakalım.
BSA NATURAL TÜY DÖKÜCÜ KREM
BSA Tüy Dökücü Krem; özel formüle edilmiş içeriği sayesinde tüylerin giderilmesini sağlar. Tüyleri kökünden sökmez. Tüyün kimyasal yapısını bozarak zamanla zayıflamasını sağlar. Cildin pH dengesini ve nem miktarını korur.
Hayvansal katkı maddeleri, paraben ve zararlı kimyasallar içermemektedir.
BSA NATURAL SELÜLİT KREMİ
BSA Selülit kremi özel formüle edilmiş inceltme etkisi sayesinde selülitli bölgelerin onarılmasında fayda sağlar. Problemi oluşturan bölgelerde ki toksinler ve suyun atılmasında aktif rol oynar. Düzenli olarak kullanımında portakal kabuğu görünümünün düzeltilmesinde ve yeniden şekillenmesinde yardımcı olmaktadır.

Hayvansal katkı maddeleri, paraben ve zararlı kimyasallar içermemektedir.


MANGO KREMİ

Mango kremi B, C ve A vitaminine dönüşen beta karoten deposudur. Mangoda bol miktarda bulunan beta karoten turuncu renkli doğal bir pigmenttir. Beta karoten zararlı etkilere sahip serbest radikalleri nötralize eden güçlü bir antioksidandır. Mango kremi, cildinizi soğuk-sıcağın ve kavurucu rüzgârın etkilerine karşı korur. Yaz aylarında aşırı terleme sonucu oluşan pişikler için de oldukça yararlı olan mango kremi tropikal ormanları anımsatan hoş kokusuyla vazgeçilmez tercihiniz olacaktır.

 


BSA NATURAL ANTİ-STRES KREMİ
İçeriğindeki passiflora, lavanta, melisa, ylang-ylang, karanfil, fesleğen, anason yağları ile geliştirilen bu ürün cildi yoğun bir biçimde rahatlatır ve yumuşatır. Ciltte stres sonucu oluşan kas düzensizliklerini ortadan kaldırır. Ciltteki kan akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olur. Özellikle yoğun tempolu işlerden dolayı yorgun düşen, gerilen, kırışan ciltlerin normal haline dönmesini sağlar. İpeksi yapısı ile rahatça emilir. Ciltte yumuşak, hoş ve rahatlatan bir etki bırakır.
Hayvansal katkı maddeleri, paraben ve zararlı kimyasallar içermemektedir.
 
OZON KREMİ
Ozon vücudun en çok ihtiyaç duyduğu ve en önemli besin olan oksijeni ihtiva eder. Ozon, soluduğumuz havanın tersine 2 yerine 3 tane oksijen atomu içeriyor. Ozonloma teknolojisi sayesinde, zeytinyağının içerisinde hapsedilen ozon, miktarı azalmadan uzun süre kullanılabilir hale geliyor. Ozon, doğadaki en kuvvetli, doğal dezenfektan (mikrop kırıcı) olarak bilinmektedir.
Ozon yağı kremi bu özellikleri ile, cilt yenilenmesi için deri ve hücrelerin aktive edilmesiyle, kırışıkların giderilmesi, kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyeti artırmaya yardımcı olabilmektedir.

Vücutta bölgesel sıkılaşmaya, portakal kabuğunu andıran selülitlerin ve doğum ve kilo alıp verme sırasında çatlak oluşumlarının giderilmesinde katkı sağlayabilir. Ciltte oluşan, sivilce ve güneş lekeleri, saç ve saç derisiproblemleri ve cilt ve tırnaklarda mantar oluşumlarının giderilmesinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.


BSA NATURAL BİTKİSEL MASAJ KREMİ

BSA Masaj Kremi ile yapılacak masaj ile rahatlayın ve gevşeyin. Gün içinde yorucu iş temposu ve stres sonucu gerilen kaslarınızı yumuşatacak bir masajla kendinizi daha zinde ve yoğun mesai günlerine hazır hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca spor yapanların da yararlanabileceği bu ürün eklemlere binen yükü hafifletmeye yardımcıdır.

BSA Masaj Kremi aynı zamanda devamlı oturarak çalışanlarda veya hareket yetersizliğinden kaynaklanan eklem sorunlarında yardımcı olan bir üründür.BSA NATURAL ÇATLAK KREMİ


BSA Çatlak kremi özel içeriği sayesinde, özellikle gebelik ve sık kilo alıp verme durumlarında ciltte meydana gelen çatlakların giderilmesinde, hasarlı dokuların onarılmasında aktif rol oynar. Çatlaklara bağlı çizgilerin ve renk değişiklerinin minimuma indirilmesinde fayda sağlar. Cildin güçlenmesi ve kalınlaşması için gerekli olan kolajen ve protein üretiminin artırılmasını sağlar.

Hayvansal katkı maddeleri, paraben ve zararlı kimyasallar içermemektedir.


BSA NATURAL RED PEPPER İNCELTİCİ SIKILAŞTIRICI KREM


BSA Natural Red Pepper İnceltici Sıkılaştırıcı Krem uygulandığı bölgede yağ yakımını hızlandırır. Yağ birikimi görünümünün, portakal kabuğu görüntüsünün ortadan kaldırılmasına destek olur. Düzenli kullanım ile uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar.
HODAN KREMİ
Hodan yağı, doğanın en zengin GLA (gamma linolenik asit) kaynağıdır. GLA, hormonlara benzer etki gösteren bileşiklerin (prostoglandinler) üretiminde gereklidir. Bu bileşikler özellikle deri ve cilt sağlığı için çok önemlidir.
Hodan yağı kremi cilt lekelerinde etkili sonuç verir, sivilce oluşumunu engellemede yardımcı olur. Soğuk kış günlerinde kuruma ve çatlamaya karşı cildi korur. Hamilelik döneminde ve hızlı kilo alımında kullanılan hodan kremi çatlak oluşumunu engellemeye faydalıdır. Hodan yağı kremi kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin azaltılmasında, güneş ve doğum lekelerinin giderilmesinde yararlı olabilmektedir.
Katılım koşulları
1-Sağ sütünda bulunan "bu siteye katılın" bölümünden Kozmik Bakım üyesi olun.
2-Kozmik Bakım facebook ve twitter sayfalarını takibe alın.
3-Bu yayını blogunuzda, facebook, twitter vb. platformlarda paylaşın. (Blogger arkadaşlarım toplu olarak diğer çekilişlerle birlikte değil de bu çekilişi ayrıca duyururlarsa çok sevinirim.)
4-Her zamanki gibi üyelik adlarınızla birlikte paylaşım linklerinizi yorum bölümüne yazın. Ayrıca mail adreslerinizi yazmayı unutmayın ki siz kontrol etmeyi unutsanız bile sonuçları size bildirebileyim.
5-Yorum kısmına kaç numaralı paketi istediğinizi yazmayı unutmayın.
*Her paylaşım ekstra bir çekiliş hakkı demek
*Ayrıca her hafta bir çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. (Katılım 4 hafta boyunca devam edecek, yani 18 Ekim 2013 tarihinde başlayıp, 17 Kasım 2013 Pazar günü sona erecektir. Bu da her hafta çekilişi duyurarak yeni bir çekiliş hakkı elde edebilirsiniz demek. Çekilişi her hafta sadece bir kez duyurabilirsiniz. Yani toplam 4 kez katılabilirsiniz. Yeni paylaşım linklerinizi de bana bildirmeyi unutmayın lütfen)

* Kargo ücreti tüm çekilişlerde olduğu gibi bana aittir.
Recep Bey ürünlerin hava almasını ve dolayısıyla her kullanımda ürünün etkisinin azalmasını engelleyen kapak tasarımı dahil birçok farklı özelliğinden de bahsetti fakat burada uzun uzun anlatmaya gerek yok sanıyorum.
Ürünlerin, başta üretici firmanın web sitesi olmak üzere birkaç sitede detaylı bilgisi ve satışı mevcut fakat toptancılığını ve ana bayiliğini yapan Recep Bey’in henüz bir web sitesi yok. İnceleyebilmem için bana birkaç katalog verdi. Gördüğüm kadarıyla satışını yapan web sitelerinde birçok ürün eksik fakat mevcut ürünleri inceleyebilirsiniz şimdilik. ( ben de en kısa zamanda elimdeki katalogtan en çok ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri listelemeye çalışacağım bu yayının sonuna.)
Gönül istiyor ki kura yöntemiyle değil, isteyen herkese hediyeler gönderelim fakat maalesef şimdilik mümkün değil.(biz yine de dileyelim, olsun:) Durum böyle olunca ve bu arzum sohbette yerini bulunca Recep Bey bir güzellik daha yaptı bizlere; hem de çekilişsiz, kurasız!
İhtiyaç duyduğunuz ürünlerde sizlere %35 lik bir indirim uygulayacak. Süreyi ve kaç kişiye kadar yapabileceğini konuşmadık fakat ihtiyacınız varsa çok fazla ertelememenizi öneririm. Hatta ihtiyacınız yoksa bile denemeyi istediğiniz ürünler için değerlendirebilirsiniz bu fırsatı.
Seçtiğiniz hediye paketinin dışında kalan ürünlerden ya da benim seçtiğim ürünlerden oluşan ve hazırlar hazırlamaz aşağıya ekleyeceğim ürün listesinden ya da markayı satan sitelerden ürünleri  inceleyerek  0 531 945 34 32 nolu telefondan sipariş verebilir, ürünlere %35 indirimle sahip olabilirsiniz.
Bolluğumuz ve bereketimiz daim olsun, iyi şanslar:)


**Biraz gecikmeli de olsa yukarıda bahsettiğim ve % 35 indirimle sahip olabileceğiniz ürünlerden bir liste hazırladım sizin için. Maalesef tamamını listeleyemedim çünkü çok fazla ürün var. Elimdeki broşürlerden dikkatimi çeken, etkilendiğim, ihtiyaç duyabileceğiniz ya da zaten kullanıyor olabileceğiniz türden ürünleri seçtim. Tamamı BSA firmasının ürünleri olduğundan ürünlerin başına firma ismini ekleyerek tüm özelliklerini internette inceleyebilirsiniz.


At Kestanesi Özlü Göz Çevresi Kremi (morluklar ve halkalar için)
Üzüm Çekirdeği Kremi
İnci Kremi
Salyangoz Salgı Özlü Krem
Ozon Kremi
Bal Özlü Krem
Kayısı Çekirdeği Kremi
Mavi Anemon Kremi
Kil Maskesi
İnci Özlü Yüz Bakım Maskesi
Buğday Kremi
Red Pepper İnceltici Sıkılaştırıcı Jel
Anti- Akne Krem
Aynısefa Kremi
Saç Bakım Yağı
Ozon Yağı
Selülit Yağıbsa Çatlak Giderici Yağ
Isırgan Şampuanı
Kil Şampuanı
Mavi Anemon Şampuanı
Bal Özlü Şampuan
Aynısefa Şampuanı
Jojoba Şampuanı
Sarımsak Şampuanı
Zeytinyağlı Şampuan
Salyangoz Salgı Özlü Lifli Sabun
Zeytinyağlı Defne Sabunu
Killi Sabun
Arı Sütlü-Ballı Lifli Sabun
Ozon Sabunu
Yosunlu Lifli Selülit Sabunu
Aynısefa Sabunu
Bebe Çayı
Mate Form Çayı
Kudret Narlı Sarı Kantaronlu Çay
Form Karışık Bitki Çayı
Kudret Narlı Macun
Arı Sütlü Harnuplu Macun (kilo aldırıcı)
Form Karışık Bitki Macunu (kilo verdirici-yağ yakıcı)
Arı Sütü, Bal ve Polen sade ve karışık ürün çeşitleri
Üzüm Çekirdeği
Nar Çekirdeği
Çörekotu
Keten Tohumu
(son beş satırdaki ürünlerin kapsülleri de mevcut)
Şifa olsun…
 

 

 

103 yorum:

 1. kolay gelsin sevgili kozmik :)
  blogunu severek takip ediyorum ilk açtığın günden beri :)

  takipçi adım ; biralisverisdelisiyim
  twitterda duyurdum https://twitter.com/betulkobya
  facete duyurdum : https://www.facebook.com/betul.kobya
  blogumda da duyurdum :)) http://biralisverisdelisiyim.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-birbirinden-guzel-hediyeler.html
  mail adresim : betulkobya@gmail.com
  3 nolu paketi istiyorum :)
  BSA ürünlerinden kullandım ve memnun kalmıştım :)
  Bloguma beklerim ben de :)

  YanıtlaSil
 2. takipçi adım: yagmur azizoglu
  facebook:https://www.facebook.com/fatma.kotanoglu.3
  mail: fkotanoglu1987@hotmail.com
  3 nolu paketi istiyorum iyi şanslar...

  YanıtlaSil
 3. takipçi adım özlem kızıldağ facebook Özlem Kızıldağ, Kozmik Bakım aracılığıyla bir bağlantı paylaştı.mail adresim ozlemkizildag1@hotmail.com 2 nolu paketi istiyorum ....herkese bol şanslar....

  YanıtlaSil
 4. takipçi adım:tuğba öztürk
  facebook:https://www.facebook.com/tugba.ozturk.9210
  mail:tokatli_maskot@hotmail.com 3 nolu paketi istiyorum iyi şanslar herkese....

  YanıtlaSil
 5. merhaba :)
  ülkü üner adıyla bloğunuzun takipçisiyim
  ülkü üner adıyla facebook sayfanızı beğendim ve aynı adla twitterda takipçinizim
  facebook sayfamda çekilişinizi duyurdum
  https://www.facebook.com/ulku.uner.5/posts/594261647301132
  forgotten_-_hopes@hotmail.com
  2 nolu paketi sevdim ozon kremini merak ediyorum :)
  herkese iyi şanslar :)

  YanıtlaSil
 6. merhaba :) twitter adresim https://twitter.com/81matilda
  matilda-81@hotmail.com
  2 nolu paketi çok merak ettim
  hepimize bol şanslar :)

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. takipçi adım: sirkelisalata
  twitter: https://twitter.com/dekapaj_
  facebook: https://www.facebook.com/gurbet17 (adım zübeyde keser aşci)
  mail adresim:ascizubeyde@hotmail.com
  2 nolu paketi istiyorum..iyi şanslar.

  YanıtlaSil
 9. https://www.facebook.com/seyma .kulak.79
  mail: turanj_xd@hotmail.com
  3 numaralı paketi istiyorum inşallah

  YanıtlaSil
 10. Merhabalar..

  perikizi olarak gfc de takipteyim
  bloglovinde cadinin ikizi olarak takipteyim
  twitterda iLken olarak takipteyim..

  paylaşımlarım:
  https://www.facebook.com/cadinin.ikizi/posts/1414234575473014

  http://cadininikizi.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html

  https://plus.google.com/103246063273544026310/posts/4UKAwwNyimd

  https://twitter.com/iLkenn/status/391627759492939776

  mailim: ilkenatass@hotmail.com

  3. paket tam derdime deva:))

  sevgiler.. bloguma ve devam eden 2 çekilişime beklerim..

  YanıtlaSil
 11. http://yumudukumut.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html
  https://www.facebook.com/tubaonde/posts/541141315963239
  https://twitter.com/tubaonde/status/391631178295296000
  https://plus.google.com/u/0/105508588563803093692/posts/bi8ApXebw2V
  bütün şartlar tamam sevgiler...
  Tuba Önde
  tondeumut@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. merhabalarr ileyiciniz oldum havva azra Öztürk adıyla sayfanızı begendım takıbe aldım @havvaazram olarak sayfaalrımda duyurdum https://www.facebook.com/havvaazram/posts/657022437664911
  https://twitter.com/HavvaAzram/status/391633023294132224
  https://plus.google.com/u/0/100944327891571247564/posts/gEBgboswKrL
  3 paketin içeriğide süperrr işallahhh şanslı kişilerdende biri ben olurummmmm sizler tarafından şanslı olmak beni çok mutlu ederrr SEVGİLERRR

  YanıtlaSil
 13. merhaba
  gfcde Mürüvvet Tuncal twitterda Murush olarak takipteyim.
  fbook sayfanızı beğendim:
  https://www.facebook.com/serhatmuruvvet.tuncal
  paylaştım:
  https://www.facebook.com/serhatmuruvvet.tuncal/posts/344700882343363
  https://twitter.com/MuruvvetTuncal/status/391633674136870912
  2 numaralı pakete talibim.
  serhatmuruvvet@gmail.com
  sevgiler....

  YanıtlaSil
 14. mrb.bloğun ve sayfanızın takipçisiyim.twetterda @frezya29 takipçi adım.

  çekilişi paylşatım:

  https://www.facebook.com/suzan.dogan.754/posts/10202297057335663

  kazanırsam bu 3 paketten bir karma yapmak isterim eğer izin verirseniz.sevgilerimle.

  suzan doğan
  suzan7814@hotmail.com

  YanıtlaSil
 15. merhaba :)
  hülya kuzu adıyla bloğunuzun takipçisiyim
  hülya kuzu adıyla facebook sayfanızı beğendim
  facebook sayfamda çekilişinizi duyurdum ve paylaştım
  mail adresim: perihel-2006@hotmail.com
  http://www.facebook.com/hulya.kuzu.10
  3 nolu hediye paketini istiyorum.teşekkürler

  YanıtlaSil
 16. sevgili suzan7814, isterdim fakat her paket için ayrı kura çekeceğiz. isterseniz birini siz seçin ya da ben herhangi bir pakete isminizi kaydedeyim.
  hepinize iyi şanslar diliyorum arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. GFC nisamla olarak izliyorum
  face canan nisamla beğendim duyurdum https://www.facebook.com/canan.nisamla.5
  twitter takipe aldım paylaştım https://twitter.com/nisamla
  blgoumda duyurdum http://nisamla.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakma-katlmak-istermisniz.html

  mail adresim yagmur812@gmail.com

  YanıtlaSil
 19. merhaba sevgili kozmik..saç dökülmem için internette araştırma yaparken siteni tesadüfen buldum ve hemen kayıt oldum..takipçi adım ışık terim..facebook hesabım duru terim..sayfamda paylaştım..mail adresim isik_akcan16@hotmail.com..2 nolu paketi istiyorum..ve hemen siteyi incelemeye başlıyorum..umarım saçlarımı geri getirecek çözümlerin vardır..sevgiler..

  YanıtlaSil
 20. merhaba
  izleyicinizim
  https://twitter.com/eiffelif/status/391660954452123648
  https://plus.google.com/116320693108752078528/posts/6qwcod7L81i duyurdm
  cancer_elif_gs@hotmail.com
  facebook sayfanızı beğendim Ayşe Yalçın olarak
  twitterdan takipçinizim eiffelif olarak
  2 nolu paketi istiorum
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 21. merhaba ori.ozlem olarak izleyicinizim
  hesapları takip ediyorum
  https://www.facebook.com/ori.ozlem/posts/170513003144393
  https://twitter.com/OriOzlem/status/391702579727462400

  özlem arslan
  zlmgnr@hotmail.com

  YanıtlaSil
 22. 1 numaralı seti istiyorum inş kazanırım

  1)sitenin izleyicisi oldum

  2)facede izlemeye aldım PAYLAŞTIM

  https://www.facebook.com/esmanur.nur.3/posts/597806806927274


  3) twitter da izlemeye aldım https://twitter.com/ESMANUR77


  4) harika bir hediye kampanyayı facede duyurdum inşallah kazanırım

  https://www.facebook.com/esmanur.nur.3/posts/597807136927241

  esmaenes@gmail.com
  ESMANUR

  YanıtlaSil
 23. merhaba,
  https://plus.google.com/u/0/104237889796326816029/posts/7BAd9v84PWR google + sayfamda paylastım
  gfc ve bloglovınde emel bulut adlı takıpçinizim
  facede emel bulut olarak beğendım ve paylastm https://www.facebook.com/emel.bulut.94043/posts/1399527276949843
  mail adresım emelemel005@gmail.com

  YanıtlaSil
 24. 1 numaralı seti istiyorum inş kazanırım

  1)sitenin izleyicisi oldum deniz öz adıyla

  2)facede izlemeye aldım PAYLAŞTIM

  https://www.facebook.com/denizz.oz/posts/597702210290921


  3) twitter da izlemeye aldım https://twitter.com/denizaol

  4) harika bir hediye kampanyayı twitter da duyurdum inşallah kazanırım

  https://twitter.com/denizaol/status/391884744838754304

  deniz Öz

  deniz08180@gmail.com

  http://www.bloglovin.com/denizzoz

  https://twitter.com/denizaol

  YanıtlaSil
 25. calypso adıyla izleyicinim
  https://www.facebook.com/corydella face de paylaştım
  https://twitter.com/calypso_07 retweetledim
  corydella@windowslive.com
  1 numaralı set

  YanıtlaSil
 26. tekrar merhaba.o zaman 2.nolu pakete beni kaydederseniz sevinirim.kolay gelsin...

  YanıtlaSil
 27. merhaba kozmik bakım.çekilişin hayırlı olsun.blog,twitter ve facebooktan uzun süredir takipteyim zaten.çekilişi twitter ve facebookta paylaştım.inşallah unutmazsam her hafta paylaşmaya devam edicem.3 no lu pakete tallibim.gerçekten böyle bir şeye ihtiyacım vardı.umarım kazanırım.
  https://twitter.com/sedamsadem/status/391920746965893120
  https://www.facebook.com/melek.hanem/posts/196388233877975
  melek hanem
  melekhnm@gmail.com

  YanıtlaSil
 28. merhaba
  blogunuzun sinem soydaş olarak izleyicisiyim
  face sayfanızı duru soydaş olarak takipteyim
  mail:drsnm1307@gmail.com
  1 numaralı paket
  face duyurusu:https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fkozmikbakim.blogspot.com%2F2013%2F10%2Fkozmik-bakmn-3-uyesine-birbirinden.html%3Fspref%3Dfb&t=Kozmik+Bak%C4%B1m%E2%80%99%C4%B1n+3+%C3%9Cyesine+Birbirinden+G%C3%BCzel+Hediye...

  blog duyurum:http://durununhayalarkadaslari.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html resimli paylaştım

  http://durununhayalarkadaslari.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html duyurdum

  YanıtlaSil
 29. slm;tüm şartlar tmmdr sadece tweterim yok:( hediyelerinize bayıldım .şanslı olmayı çok isterim ..sevgiler..paylaşım linkim;https://www.facebook.com/zeynep.ustun.7921/posts/241077656048719
  zeynepustun3442@hotmail.com
  zeynep üstün

  YanıtlaSil
 30. bu nickmle tkpçnm
  1 nolu paketi istiyorum
  yalanhayat_0623@hotmail.com
  https://www.facebook.com/karemela.sekeriy/posts/445872832185109
  sevgiler

  YanıtlaSil
 31. Merhabalar
  DİLEK TOPLAYICI adıyla zaten takipçinizim.
  şartlar tamam lakin twiter hesabım yok.
  çekilişi gmailde duyurdum
  https://plus.google.com/u/0/103527250951674016018/posts/gwcuQZyTXRt
  2 NUMARALI PAKETE TALİBİM
  Bu da mail adresim dilek.1907@hotmail.com

  YanıtlaSil
 32. Merhaba:)
  F. Reyyan Saka olarak izleyicinizim
  https://plus.google.com/u/0/105514988772017025968/posts/ecjZic786Fy
  https://www.facebook.com/hobim.hobin/posts/1404506216448586
  http://hobim-hobin.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html
  https://twitter.com/hobim_hobin/status/392297823913246720
  Facebook ve Twitter sayfalarını da Hobim Hobin olarak takipteyim
  3. paket olursa çok sevinirim:)
  f.reyyan.s@gmail.com

  YanıtlaSil
 33. bende katıldım

  796. izleyiciniz oldum
  https://www.facebook.com/lerzankayramirza?ref=tn_tnmn sizin sayfalarınızı beğendim
  https://twitter.com/aleminyesili takibe aldım

  https://www.facebook.com/lerzankayramirza/posts/580688578665172 duyurdum
  https://twitter.com/aleminyesili/status/392345555214430208 duyurdum

  lerzankayramirza@gmail.com

  YanıtlaSil
 34. kozmik bu blog için teşekkür ederim sayende pek hoş bilgiler ediniyoruz sürekli.
  ben de faceboook'da paylaştım https://www.facebook.com/betdem1
  hukihuki@gmail.com mail adresi.
  3. paket isteyenlerden biri de benim. bebekten sonra o çatlaklar pek sıkıcı oluyor :(

  YanıtlaSil
 35. selamlar
  eceninadresi olarak takipçinim.
  fb ve twitterdan da takipçinim, profillerim<
  https://www.facebook.com/mehmet.ece.birol.dereci/posts/603722346358096
  https://twitter.com/eceninadresi
  paylaşımlar:
  https://twitter.com/eceninadresi/status/392472398533894144
  https://www.facebook.com/mehmet.ece.birol.dereci/posts/603722346358096
  https://plus.google.com/u/0/108739672707309110819/posts/RWRLuMpag7E
  huysuzpati@gmail.com
  2 numaralı paket :)
  sevgiler

  YanıtlaSil
 36. Merhaba, gfc den bloğunuzu izliyorum. facebook paylaşımını yaptım https://www.facebook.com/tugce.atik.16/posts/1378100915763801
  twitterda paylaştım ve bloğunuzu takibe aldım https://twitter.com/tdatik
  emailim: dtugceatik@gmail.com
  2.paketi istiyorum :)
  Herkese iyi şanslar.

  YanıtlaSil
 37. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 38. Merhaba Blog ve Bloglovinde izleyicinim Facebook ve Twitterde takipteyim.3 numaralı paketi istiyorum

  http://spumedeninciler.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html
  https://twitter.com/spume_/status/392723351119990784
  https://www.facebook.com/zeynep.kb/posts/219260601584781

  Sevgiler
  zeynepkb_@hotmail.com

  YanıtlaSil
 39. Merhaba lilish lilish olarak blogları izliyorum facebook ve twitterda takipteyim paylaştım
  http://lilish34.blogspot.com/2013/10/httpkozmikbakimblogspotcom201310kozmik.html
  https://www.facebook.com/aylin.kaba.9/posts/406062276187360
  https://twitter.com/Lilish34/status/392681742726742016
  2 numaralı pakete talibim
  sevgiler
  lilish34@hotmail.com

  YanıtlaSil
 40. merhaba
  Bloğunu siyahbeyaz1512
  facebookda Handan Izmitlioğlu
  twitterda siyahbeyaz1512 olarak takip ediyorum
  https://twitter.com/siyahbeyaz1512/status/393091804221829120
  https://www.facebook.com/handan.izmitlioglu/posts/208099869362143
  2 numaralı paketi kazanırsam çok sevinirim
  siyahbeyaz1512@mynet.com
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 41. merhaba.
  bugün takibe aldım blogunuzu aslında uzun zamandır izliyordum. özellikle saç bakımı konusunda çok faydalı bilgiler edindim.
  twiitterda takipteyim
  https://twitter.com/zahter06/status/393741842648276992
  gönlüm 2 nolu paketten yana ama herkesin öyle sanırım:)
  mail: zahter0610@gmail.com
  neyse çok teşekkürler her şey için özellikle değerli paylaşımlarınız için..

  YanıtlaSil
 42. çok memnun oldum faydalı olabildiğim için ayla hanım. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 43. takipçi adım : nihal çimentepe
  mail adresim :nihal_cimentepe@hotmail.com
  tps://www.facebook.com/sharer/sharer.php?v=4&src=bm&u=http%3A%2F%2Fkozmikbakim.blogspot.com%2F2013%2F10%2Fkozmik-bakmn-3-uyesine-birbirinden.html&t=Kozmik+Bakım’ın+3+Üyesine+Birbirinden+Güzel+Hediye+Paketleri

  Bende 3 nolu paketi istiyorum
  herkese iyi şanslar..

  YanıtlaSil
 44. merhabalar ikinci hafta paylaşımlarım.
  https://twitter.com/sedamsadem/status/394385853335625728
  https://www.facebook.com/melek.hanem/posts/198166797033452
  melekhnm@gmail.com

  YanıtlaSil
 45. merhaba kozmik bakım.
  Şeyma taş adıyla blog takıpcısıyım
  facebook:mehmet emin seyma taş
  mail adresım: emıntas@ymail.com
  twitter ım yok
  3 nolu paketi istiyorum. herkese bol sans

  YanıtlaSil
 46. Merhaba,Mihriban adıyla takipçinizim,facebook ve twitterda da takipçinizim,çekilişi facebook,google+ ve twitterda paylaştım,2 numaralı pakete talibim,sevgiler.
  https://twitter.com/MkakcKakc/status/395245627967143936
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=213333562178785&id=100005064273393
  https://plus.google.com/u/0/101286419885006166685/posts/bC9bkUgoZx3
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil
 47. merhaba gfc kumral28 bloglovinden http://www.bloglovin.com/kumral28 takipteyim face sayfasını beğendim twiterda takibe aldım https://twitter.com/kumral28 kampanyayı hem face sayfamda hemde twitterda duyurdum https://twitter.com/kumral28/status/395247175577243648 https://twitter.com/kumral28/status/395247175577243648 feride28@gmail.com feride ismailoğlu

  YanıtlaSil
 48. unutmuşum 2 numaralı paketi istiyorum feride28@gmail.com feride ismailoğlu

  YanıtlaSil
 49. s.a. nigar demirci adıyla izleyicin oldum facede beğendim 34nurdan olarakta twitterde takipcin oldum duyurular tamamdır 2 nolu hediyeyi kazanırım inşaallah
  http://mutlukazanc.blogspot.com/2013/10/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html
  https://plus.google.com/107691395957711141435/posts/iqPDxXHRP7R
  https://twitter.com/34nurdan/status/395301124502069248
  https://www.facebook.com/nigar.demirci.52/posts/10202644923273618
  nigar.1968@gmail.com

  YanıtlaSil
 50. merhaba facebbok hesabımda paylaştım üzgünüm tiwitterim yok 2 numaralı kutuyu merak ediyorum inşallah şanslı kişi olurum Neslihan özdemir ismiyle izlemedeyim sizi unsalnehirneslihan@hotmail.com mail adresim https://www.facebook.com/profile.php?id=594959139 daha ne yazayayım bilemedim :D

  YanıtlaSil
 51. merhaba
  gfc den zehra kır adıtla izleyicinizim
  bloglovin takipçinim http://www.bloglovin.com/zehrakir
  fecebook twitter ve bloğum da paylaştım likleri
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=546230465455613&id=100002059926949
  https://twitter.com/736Zehra/status/395539798359699456
  http://zehrakir.blogspot.com/2013/10/httpkozmikbakimblogspotcom201310kozmik.html
  mail adresim zehrakr736@gmail.com 1 numaraya talibim kolay gelsin

  YanıtlaSil
 52. merhaba,
  gfc den sdr adıyla üyenizim. facebook sayfanızı takip ediyorum aynı adla.
  paylaşım linklerim
  https://www.facebook.com/sidrekarmen.saltar/posts/212567295582027
  https://plus.google.com/?hl=tr&partnerid=gplp0
  sidrekarmensaltar@gmail.com
  selülit kreminin etkili olduğunu duydum, denemek istiyorum.

  YanıtlaSil
 53. merhaba gamze karamağra ismiyle izlemedeyim paylaşımları gerçekleştirdim ama linkleri doğrumu veriyorum bilemiyorum.
  https://twitter.com/karamagra
  https://www.facebook.com/gamze.karamagra
  gamzeferkan@gmail.com

  YanıtlaSil
 54. Merhaba. Bloğunuzu takibe aldım.
  Twitterdan da takip ediyorum ve çekilişi paylaştım.
  https://twitter.com/DirenBeiktaDire
  2.paketi istiyorum.

  YanıtlaSil
 55. https://www.facebook.com/gamzedokur
  https://twitter.com/gdokur
  gamzedokur@gmail.com
  3.paket lütfen.

  YanıtlaSil
 56. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 57. merhaba, bloğunuzu ITIR adıyla izliyordum zaten face ve twitterda da takipteyim. çekilişinizi duyurudm. 3 numaralı paket benim tercihim;

  https://twitter.com/ItirUyuducu
  https://www.facebook.com/itiruyuducu?ref=tn_tnmn
  https://www.facebook.com/itiruyuducu/posts/389559311175243
  https://twitter.com/ItirUyuducu/status/396682537495326720
  itiruyuducu@hotmail.com
  Itır ÜYÜDÜCÜ

  YanıtlaSil
 58. emine hanım özür diliyorum, çift yorumları silerken sizin yorumunuzu da yanlışlıkla sildim. isterseniz yeniden gönderin ama ben notumu aldım, endişelenmeyin. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 59. Merhabalar,facebook ve twitterda tekrar paylaştım.
  https://twitter.com/MkakcKakc/status/397265258428919810
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=214876502024491&id=100005064273393
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil
 60. https://plus.google.com/u/0/105611378745493312464/posts/hwfvn38PRGg https://twitter.com/denizgunerkrbs/status/397340011982376961 https://www.facebook.com/deniz.gunerkarabas.5/posts/1427324190815737 http://denizguner.blogspot.com/2013/11/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html denizguner77@hotmail.com şartlar tamamdır 3 nolu pakete talibim

  YanıtlaSil
 61. selamlar izleyicinizim twettırda takipteyim facebook sayfanızı begendim
  paylaşımlarım
  https://twitter.com/sonsuz1734/status/397338794468188160
  https://www.facebook.com/987654321damla/posts/551287368284435
  http://pelindmrl.blogspot.com/2013/11/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html
  ppelin.77@hotmail.com

  YanıtlaSil
 62. 3. hafta paylaşımlarım.
  https://twitter.com/sedamsadem/status/397611824025047041
  https://www.facebook.com/melek.hanem/posts/200430966807035
  melek hanem
  melekhnm@gmail.com

  YanıtlaSil
 63. sevgili melek ne güzel değerlendirdiniz bu fırsatı, şansınız oldukça yüksek görünüyor, daha şanslı bir arkadaşımız yoksa.

  YanıtlaSil
 64. merhaba tuğçe özkan olarak takip ediyorum blogunuzu.
  facebookda sayfayı beğendim twitterda @zkntugce
  tercihim 1.set
  https://twitter.com/zkntugce/status/398061379065618432
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=416211595172882&id=100003521360099
  glmr.grls@hotmail.com

  YanıtlaSil
 65. 2. katılışım.
  https://twitter.com/DirenBeiktaDire adreinde duyurdum.
  Mail adresim moonenthusiast@gmail.com

  YanıtlaSil
 66. 2. paketi istediğimi yazmayı unutmuşum.

  YanıtlaSil
 67. merhabalar şartlar tamamdır:

  gfc: kirpik kiz

  https://twitter.com/Kampanyainsani/

  https://twitter.com/Kampanyainsani/status/398227731214647296

  https://plus.google.com/u/0/117178574416460661941/posts/Jd6PZgdsWGz

  https://www.facebook.com/kampanyainsani/

  https://www.facebook.com/kampanyainsani/posts/506687826105947

  aysun yıldırım kampanyainsani@hotmail.com 2 numaraa :)

  YanıtlaSil
 68. https://twitter.com/arwenfiliz/status/398413398221660160
  https://www.facebook.com/filiz.ozkan.1671/posts/177934542409064
  bayıldım ya istiyorum bendeee :)
  https://twitter.com/#!/arwenfiliz
  https://www.facebook.com/filiz.ozkan.1671?ref=tn_tnmn
  filiz özkan
  bloglovin:arwenfiliz
  arwenfiliz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 69. merhaba. ysmntz ismiyle blogun izleyicisiyim.
  facebookta Yasemin Tuz
  twitterda yasmntz ismiyle takipteyim. çekilişi duyurdum.
  https://twitter.com/yasmntz/status/399153721990340608
  https://www.facebook.com/yasemintuzz/posts/592096254170958
  çatlaklarla başı dertte olan biri olarak 3. numaralı paketi çok isteriö.
  Yasemin Tuz
  yasemin_tuz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 70. Merhaba;
  a.avcı ismiyle blogunuzu izliyorum
  Kozmik Bakım facebook ve twitter sayfalarını takibe aldım
  https://www.facebook.com/ayseveavci
  https://twitter.com/ayse0506
  facebookta paylaştım https://www.facebook.com/ayseveavci/posts/182028785320366
  twitterda paylaştım https://twitter.com/ayse0506/status/399161185276133377
  e-mail: ayseveavci@gmail.com
  3 numaralı paket:)

  YanıtlaSil
 71. Önemli değil ben tekrar gönderiyorum hem onu hem bu haftakileri gönderiyorum.
  https://www.facebook.com/savas.emine/posts/10202473112538047
  https://www.facebook.com/savas.emine/posts/10202421407085443
  https://twitter.com/EmineSavas16/status/399227268507000832
  https://plus.google.com/u/0/101950865967174691742/posts/ZVs1PXM6VFn
  2 numaralı paketi beğendim kozmikcim

  YanıtlaSil
 72. slm mehpare01 olarak izleyicinim
  bloglovinde takipcinim
  http://www.bloglovin.com/mehpareolmesek9
  face ve twitterden takipcin oldum çekilişi paylaşdım
  https://www.facebook.com/mehpare.olmesek.9/posts/211967405651407
  https://twitter.com/01mehpare/status/399294657777004544
  bloğumda paylaşdım
  http://mehpare01-ayparcasi.blogspot.com/2013/11/kozmik-bakm-kozmik-bakmn-3-uyesine.html

  1 numaralı pakete talibim :)
  mehpare01@gmail.com
  mehpare ölmesek

  YanıtlaSil
 73. mrb.çekilişi tekrar paylaştım

  https://www.facebook.com/suzan.dogan.754/posts/10202471263610711

  2.pakete talibim.kolay gelsin.

  suzan doğan
  suzan7814@hotmail.com

  YanıtlaSil
 74. 1 nolu paket için katılmıştım.
  bu haftaki linklerim
  https://plus.google.com/u/0/
  https://www.facebook.com/sidrekarmen.saltar/posts/212567295582027

  YanıtlaSil
 75. Merhaba bloğunu izliyorum.
  Gfc:şenay gazoz
  Facebook ve twitter sayfalarını takip ediyorum.
  Çekilişi duyurdum.
  https://www.facebook.com/senay.gazoz.5/posts/359389747541012
  https://twitter.com/senaygaz/status/399638824986218496
  1 nolu paketi istiyorum.
  senaygazoz@gmail.com

  YanıtlaSil
 76. 2. katılımımı yapıyorum 2 numara için:

  https://plus.google.com/u/0/117178574416460661941/posts/63F3tKhdZeZ

  https://www.facebook.com/kampanyainsani/posts/508749545899775

  https://twitter.com/Kampanyainsani/status/399674586066726912

  YanıtlaSil
 77. takipçi adım: yagmur azizoglu
  facebook:https://www.facebook.com/fatma.kotanoglu.3
  mail: fkotanoglu1987@hotmail.com
  3 nolu paketi istiyorum iyi şanslar...
  2.hafta paylaşım yaptım ama buraya yorum olarak girmedim bir sorun olmaz herhalde...

  YanıtlaSil
 78. merhaba
  izleyicinim gfc ve facede
  facede paylaştım
  https://www.facebook.com/meral.unal.946/posts/218482241657646
  meral unal
  meralumeral@gmail.com
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 79. 3. paylaşımımı yapıyorum.
  https://twitter.com/DirenBeiktaDire/status/400151973753679872
  2.pakete talibim ..
  moonenthusiast@gmail.com

  YanıtlaSil
 80. 2.nolu pakete talibim unutmuşum yazmayı :)

  YanıtlaSil
 81. izleyicinim
  beğendim
  https://www.facebook.com/oguz.akdeniz.7
  paylaştım
  https://twitter.com/AkdeniZZZZzzzz/status/400257354400153600
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 82. Merhaba Duygu kasım olarak takipteyim
  Kozmik Bakım Facebook sayfasını beğendim https://www.facebook.com/duyguw86
  Kozmik Bakım twitter sayfasını takibe aldım https://twitter.com/sadesez
  Facebookta çekilişi duyurdum https://www.facebook.com/duyguw86/posts/1378056305773055
  Twitterda duyurdum https://twitter.com/sadesez/status/400281013906968576
  İstediğim paket 2 numaralı olan.
  duyguw86@gmail.com

  YanıtlaSil
 83. 4. hafta paylaşımlarım.
  https://twitter.com/sedamsadem/status/400302605173137408
  https://www.facebook.com/melek.hanem/posts/202244069959058
  melekhnm@gmail.com

  YanıtlaSil
 84. takipçi adım minikiz
  facebooktan paylaşım linkim https://www.facebook.com/filiz.ozkan1
  mailim flzdeniz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 85. şartlar tamam
  çekilişe katılmak istiyorum
  izleyicinim gfc: ozlem_el
  http://www.bloglovin.com/ozlemel
  ozlemelmacigil@hotmail.com
  https://www.facebook.com/ozlemelmcgl/posts/550295551725936
  https://twitter.com/ozlem_el/status/400371796026720256
  3 numaralı paketi istiyorum

  YanıtlaSil
 86. merhaba blogunun gfc(Seher elliüç) ve bloglovinden(Seher Onart) izleyicisiyim
  Kozmikbakım facebook sayfasını beğendim (Seher Onart)
  twitterda takipteyim (@seherr53)
  çekilişi facebook,google+ ve twitter profilimde paylaştım

  https://www.facebook.com/seherr53/posts/654188084621434
  https://plus.google.com/u/0/103721980509658899707/posts/6TTSRkgkXcH
  https://twitter.com/seherr53/status/400420823229403136

  şanslı olursam 1 numaralı paket tercihim

  sevgiler :)
  Seher Onart
  seherr953@gmail.com

  YanıtlaSil
 87. Merhaba izleyiciniz oldum izleyici adım : lenaenes
  twitterda takipçinizim @feyza_sar kullanıcı adım çekilişi paylaştım https://twitter.com/feyza_sar/status/400460550452166656
  facebook da sayfanızı beğendim çekilişi paylaştım https://www.facebook.com/lena.enes/posts/554269421318803
  google plusa da paylaştım https://plus.google.com/u/0/109625305256731110626/posts/dNxH2ufWMSu
  linkedln de paylaştım http://www.linkedin.com/profile/view?id=205960168&authType=name&authToken=0Dh9&ref=NUS&goback=%2Enpv_205960168_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_nav*4responsive*4tab*4profile_*1&trk=NUS_UNIU_SHARE-prfl
  mail adresim : fsari55@hotmail.com
  feyza sarı
  3 nolu paketi istiyorum

  YanıtlaSil
 88. Merhaba,3.kez facebook,twitter ve googleda paylaştım,2 nolu paket için
  https://twitter.com/MkakcKakc/status/400524909907963904
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=217431018435706&id=100005064273393
  https://plus.google.com/u/0/101286419885006166685/posts/gfQdUXzAXBY
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil
 89. Merhaba,
  İzleyicinim, facebook sayfanı beğendim, twitter hesabım yok maalesef.
  Duyurumu yaptım: https://www.facebook.com/sihirli.mavi/posts/427335537366306
  Kazanırsam 1 numaralı pakete talibim.

  Sevgiler...
  worldsameworld@hotmail.com

  YanıtlaSil
 90. rabia.kunduraci@gmail.com
  3 nolu paketi istyorum.twetter ve face kullanmıyorum
  ama sözlü olarak çokca duyuruyorum.

  YanıtlaSil
 91. çiğdem oğuz adıyla izleyicinizim
  https://twitter.com/cgdmgz/status/401338309634322432
  https://www.facebook.com/cigdemehmet/posts/10202561973239678
  cigdemoruc80@hotmail.com
  3 nolu paketi istiyorum
  sevgiler

  YanıtlaSil
 92. Merhaba
  https://twitter.com/EmineSavas16/status/401385591914246144
  https://plus.google.com/u/0/101950865967174691742/posts/ZVs1PXM6VFn
  https://www.facebook.com/savas.emine/posts/10202527328093402
  çekilişi facebook,google+ ve twitter profilimde paylaştım
  2 nolu paketi istiyorum

  YanıtlaSil
 93. slm tuba şanal adıyla bloğunun izleyicisiyim
  face ve twitterda sayfanı takipteyim
  face ve twitterda çekilişi paylaştım
  https://www.facebook.com/tuba.sanal/posts/778119118881941
  https://twitter.com/tubasanal/status/401422187866771456
  tuba şanal
  tubasanal77@hotmail.com

  YanıtlaSil
 94. merhaba kozmik,

  son hafta paylaşım linklerim
  https://plus.google.com/u/0/112008012818643936901/posts/Y52A5EU23FJ
  https://www.facebook.com/sidrekarmen.saltar/posts/216508111854612

  YanıtlaSil
 95. Merhaba

  Blogu neseli23 kullanıcı adıyla izlemeye aldım

  Kazanırsam 1 numaralı paketi rica ediyorum.

  Facebook sayfasını ve twitter sayfasını takibe aldım
  https://www.facebook.com/nese.yersiz.9
  https://twitter.com/masum_prenses23

  Çekilişi facebook, blog ve twitterda duyurdum (+3 hak)

  https://www.facebook.com/nese.yersiz.9/posts/10152041030464189

  https://twitter.com/masum_prenses23/status/401774951071375360

  http://neselirenkler.blogspot.com/2013/11/kozmikbakimblogspottan-hediyeler.html

  Neşe Yersiz
  neseli23@gmail.com

  YanıtlaSil
 96. merhaba
  bakımlı anne ismiyle burda facebook ve twitterda izleyicin oldum
  çekilişi duyurdum
  https://twitter.com/bakimlianne/status/401786841256300544
  https://www.facebook.com/bakimliannee/posts/1431977977017977
  2 nolu pakete talibim
  Bahar Tuz
  bahartuz@gmail.com

  YanıtlaSil
 97. izleyicinizim. faceden ve twitterda beğendim. her 2 yerde de çekilişi duyurdum:)

  https://www.facebook.com/selda.akcay.31/posts/10151794662490994

  https://twitter.com/sosyetepazarim

  selda akçay
  sosyetepazarim@gmail.com

  YanıtlaSil
 98. Blogunu Yasemin Yiğit adıyla takip ediyorum.

  Mail : ysmnmrt2010@hotmail.com

  Facebook sayfanı YasemiNurgül Yiğit adıyla beğendim : https://www.facebook.com/mckenzie.more

  Twitterda takipteyim : https://twitter.com/yaseminjesss

  3 numaralı paket lütfen.

  Çekilişi facebookta duyurdum : https://www.facebook.com/mckenzie.more/posts/465418063579672

  Twitterda duyurdum : https://twitter.com/yaseminjesss/status/401988681591828481

  Google + duyurdum : https://plus.google.com/u/0/100045726474994448698/posts/2b6RricHaW9

  Blogumda duyurdum : http://yaseminjess.blogspot.com/2013/11/guncel-cekilisler.html

  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 99. Umarım bu sefer yorum yapabilirim :)
  Merve yildiz olarak izleyicinim
  Facebook ve twitterdan çekilişi duyurdum
  https://www.facebook.com/baykusmorinek/posts/346078912203372
  https://mobile.twitter.com/merve_yildizzz/status/401993420098777089?screen_name=merve_yildizzz

  YanıtlaSil
 100. Merhaba umarım geç kalmamışımdır katılım için :)
  Yasemin Saygı ismiyle takipçinizim,Facebookta aynı isimle sayfanızı beğendim,Twitterda @juzyjuzz ismiyle takipteyim.

  https://twitter.com/Juzyjuzz/status/402117419583291392
  https://www.facebook.com/sayasemin/posts/546099822145850
  https://plus.google.com/u/0/+yaseminsayg%C4%B1/posts/VgEXRo8sVyL

  Şanslılardan olur ve kazanırsam 3 numaralı paketteki ürünleri denemeyi ve deneyimlerimi paylaşmayı çok arzu ederim,sevgilerimle

  Yasemin Saygı
  juzy35@gmail.com

  YanıtlaSil
 101. Selamlar nimet aliye ismiyle takipçinizim
  Facebook ve twitter sayfasını takibe aldım çekilişi paylaştım
  https://www.facebook.com/nimet.aliye.50/posts/1393689260872789
  https://twitter.com/nimetaliye/status/402148010890514432
  nimetaliye@gmail.com istediğim paket 3 numara olan

  YanıtlaSil
 102. Merhaba,4.hafta duyuruları için geç mi kaldım,yine de şansımı deneyeyim(2 nolu paket için)
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=219038994941575&id=100005064273393
  https://twitter.com/MkakcKakc/status/402588227179016192
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil
 103. mihriban hanım süremiz sona erdi, 1 ve 2. paketin çeklişi de yapıldı malesef. 3. paketin listesi tamamlanıp çekilişi yapılır yapılmaz yayında olacak sonuçlar.sevgiler..

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.