Boga Burcunda Güzellik, Bakım ve Alısveris

25 Ağustos  2013 saat 16:13’ten 28 Ağustos  2013 saat 02:07’ye kadar Ay Boğa Burcunda küçülecek;

Ay  Boğa Burcu’nda iken bedenimiz gibi saçlarımızda minerallere ihtiyaç duyar.
Bu günlerde maya maskesi ya da kil maskesi uygulayabilirsiniz. Turp, sarımsak, zencefil gibi kök bitkilerden de faydalanabilirsiniz. Yumurta sarısı içerdiği minerallerle alternatif olarak kullanabileceğiniz malzemeler arasında.
 
Saç köklerini güçlendirmek için bu günlerin ideal günler olduğunu hatırlayalım. Güçlü kökler sağlıklı saçlar anlamına gelir!

Karanfil kürü uygulamak için en doğru günlerdeyiz.

Diğer günler kadar etkili olmasa da hızlı saç uzatma kürlerinden birine ihtiyaç duyarsanız alternatif olarak görebilirsiniz bu günleri. Bu kürlerin tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz.


Bu günlerde mineral içerikli cilt maskeleri de  yapabilirsiniz. Yine mayadan ve kilden yararlanabilirsiniz. Bunun yerine hazır alabileceğiniz mineralli cilt maskelerini de kullanabilirsiniz.
Bu günlerin bir diğer özelliği de çoğunuzun tecrübe ettiği gibi alışveriş için son derece şanslı etkiler sağlamasıdır. Bu ay sadece kozmik bakım izleyicilerine özel indirim için tıklayın.

Bu şansı blogumuzdaki çekilişe katılarakta değerlendirebilirsiniz.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. kozmikcimm maya maskesi saç için de uygun mudur bu tarihlerde ben maya maskesi yapıp ardından da karanfil kürü uygulamayı düşünüyorum bi sakıncası var mıdır acabaa???

  YanıtlaSil
 2. bir an maya maskesini yazmayı unuttuğumu sandım:) yukarıda da belirttiğim gibi gayet uygun bir dönem bu maske için. yıkadıktan sonra karanfil uygulayabilirsiniz, sakıncası yok:)

  YanıtlaSil
 3. kozmikcim saç kesimi ne zaman? birde lavanta kürü yapanlar ve faydasını görenler varsa lütfen yazsınlar.içildiğindemi yoksa saça uygulandığunda mı daha çabuk uzamasını saglıyor? Ben lavanta mı aldım sadece yapması kaldı.nasıl içicem hiç bilemiyorum.

  YanıtlaSil
 4. bu ara saç kesimi için uygun bir gün yok malesef tuğba hanım. ekim ayından önce de olmaz. ama o kadar bekleyemem derseniz eylül ortalarındaki terazi, yay ya da kova günlerini kullanabilirsiniz. yay burcu daha iyi olabilir.
  lavanta konusunda arkadaşlarımıza bırakıyorum sözü:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.