NİSAN 2017 KAŞ BAKIM TAKVİMİ

NİSAN 2017 KAŞ BAKIMTAKVİMİ
KAŞ KÜSMESİ NEDİR?
KAŞ KÜSMESİ NEDENOLUR?
KAŞ KÜSMESİ NASILTEDAVİ EDİLİR?
KAŞ VE KİRPİK BAKIMI /KİRPİK UZATMA YÖNTEMİ
Yukarıdaki soruların cevabını ilk yazımda vermiştim, hatırlarsınız. Bu nedenle doğrudan takvime geçeceğim. Fakat ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda BURADAN inceleyebilir ya da üzerlerine tıklayıp ulaşabilirsiniz yeniden.

Nisan Ayı Aslan Günleri
05 Nisan 2017 02.13’ten 07 Nisan 2017 03.16’ya kadar devam edecek olan Aslan burcu etkisi de kaşlarımızın gürleşmesi için tercih edeceğimiz alım zamanı olmalı. (Mümkünse 05 Nisan tarihini ya da 06 Nisan gündüz saatlerini kullanmanızı öneririm.)
Nisan Ayı Koç Günleri
24 Nisan 2017 04.32’den 26 Nisan 2017 00.52’ye kadar devam edecek Koç burcu etkisi küsen kaşları yeniden hayata döndürmek için ideal zamanlardan biridir. Bunun için kaşları bu zaman diliminde almak gerekir. (Mümkünse 25 Nisan gündüz saatlerini kullanmanızı öneririm.)
Günü geldikçe, özel notlar ekleme ihtimalime karşı, uygulama öncesinde takvime bir kez daha göz atmanız faydalı olur.

Uyarılar ve Önlemler:
Bu iki zaman dilimi sadece küsen kaşları değil yapısal olarak seyrek ve zayıf olan kaşlar üzerinde de güçlendirici ve gürleştirici etkiye sahiptir; kaşları belirginleştirir.
Eğer ayda sadece bir kez kaş alabiliyorsanız tercihiniz aslan günlerinden yana olabilir. İki kez kaş almaya ihtiyaç duyuyorsanız hem koç hem aslan günlerini mutlaka değerlendirmelisiniz.
İstediğiniz sonucu alana kadar bu günlerin dışında kaş almamanız gerekir. Çünkü daha önceki gibi zamanlamanız yanlış olursa bu sizi başa döndürür ya da var olan kaşlarda yeni küsmelere neden olur.
Bu takvimi kullanırken ilk yazımda bahsettiğim yağ ve bitkisel yöntemlerle bakım yapmak tedavi sürecini hızlandırıp çok daha etkili sonuçlar almayı sağlar. Takvim tek başına yeterlidir fakat hiçbirimiz daha fazlasına ve daha hızlısına hayır demeyiz!
Yukarıdaki uygulamalar erkeklerde görülen kaş küsmesinde de aynı şekilde etkilidir!
Sevgiyle ve güzel kalalım!
Şifa olsun..


Etiketler: , , , , , , , , ,