KAŞ BAKIM GÜNLERİ

Bu ayın kaş bakım takvimine yukarıdaki menüde yer alan cilt bakımı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Şifa olsun..
 
 
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

10 yorum:

 1. selam kiprik için uygun günleriniz ve bakım öneriniz varmı kiprik gürlüğü ve uzunluğuı için .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfadaki son iki yazıma bakın sevgili hilal. kirpik bakımı ve şubat takvimi başlıklarına yani.
   şifa olsun..

   Sil
 2. kaş gürleştirmek için bşluk kalan kısımları nasıl alıcağız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öncelikle kaş alımlarınızı bu takvime göre planlayın sevgili sevinç. bu sırada boşluk olan kısımlar için takvimde bahsi geçen önerilere ya da uygun gördüğünüz farklı uygulamalara devam edin ki ince de olsa yeni tüyler oluşsun. sonra bu ince tüyleri de takvime göre almaya başlayın. yağ ve benzeri bakımlar için bu gece başlangıç yapabilirsiniz, çok uygun olur.
   şifa olmasını diliyorum :)

   Sil
 3. Sevgili kozmik benim kaslarim alt üst ve ortasında fazla tüyler var onları azaltma amacıyla kaslarimi 4 aydır epilasyon gününde aldım biraz faydasını gördüm ama birazda korkuyorum Kaş kusmesi yasarmiyim diye bilgilendirirseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. böyle bir etkisi olsaydı dört ayda mutlaka görünür olurdu sevgili zehra.fakat sadece o bölgeyi o günlerde alın, tamamına şekil verme gibi bir risk almayın. hatayı düzeltmek zor olabilir biliyorsunuz.
   sevgiler :)

   Sil
 4. Benim kaşim çıkmıyor ki alayım yani bu durumda nasıl kaş alican?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. böyle bir durumda önce yukarıda bahsi geçen bakımları uygulamanız gerekir sevgili sevinç.
   şifa olmasını diliyorum.

   Sil
 5. Hangi başlık altına yazmam gerektiğine emin olamadım ve buraya yazıyorum. Göz çevresi morlukları için nasıl bir tedavi yöntemi var. Bilginiz var mı acaba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili Büşra,
   göz altı morlukları için önce iyi uyku, bol su ve oradaki kan dolaşımını arttıracak küçük vuruşlar yapılmalı. kirpik bakımı menüsündeki çay kompresi faydalı olacaktır. bunu soğuk uygulamak kan dolaşımınızda arttırır. bunun dışında ayva çekirdeği jeliyle ilgili yayının son yorumlarına göz atın. bu jelin göz altı morluklarına olan etkisiyle ilgili bir geri bildirim bulacaksınız.
   şifa diliyorum :)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.