AY BOĞA BURCUNDA KÜÇÜLÜYOR


Tüm burçlar Boğa Burcu etkisinde 02 Haziran 2016 05:46’dan 04 Haziran 2016 06:01’e kadar Ay Boğa Burcunda küçülecek. Boğa Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

6 yorum:

 1. Sevgili kozmik bakım;
  Yeni bir projeye başlayacağım. Başarılı olması için ideal gün en yakın ne zaman var?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba sevgili hilal. yeni ay ve hemen başında yer alacak olan yengeç burcu size büyük destek verir. özellikle 6 haziran.
   başarılar dilerim :)

   Sil
  2. Çarşamba aslanı bekleyeyim demiştim bütün burçların etkilerini tek tek okuyup ama bugün daha mı iyi diyorsun kozmikcim?

   Sil
  3. sevgili hilal,
   yanıtlarken arada kalmış sanıyorum, göremedim son yorumunuzu maalesef. ben genel düşünerek verdim, siz tüm detayları bilerek inceleyip karar verdiyseniz onu da uygulayabilirsiniz elbette. en korktuğumuz burç ikizler böyle zamanlarda biliyorsunuz. bunu dikkate alın daima.
   aklımda pek çok soru oluştu: ne yaptınız, başladınız mı, proje neydi, ertelenebilir bir şey mi, yenilenebilir bir şey mi?....bir türlü toparlayıp paragraf haline getiremedim.
   <3

   Sil
 2. Sevgili Kozmik bakım;
  aslında ertelenebilir bir başlangıçtı ama yeni ay deyince 6 Haziran tarihinde başlattım gitti. :)
  Eğitimle alakalı bir proje. İşin ilginç yanı, çok aksiliklerle başladı. Şaşırdım hatta an an ama güzel düşündüm. Bu durumun başlangıç için yaşandığını ve önümüzdeki dönemlerde hoş bir şekilde ilerleyeceğine inandım. Bakalım neler olacak. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayırlı olsun diyelim o halde :)
   her şeyin çok güzel olmasını diliyorum sevgili hilal <3

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.