Ay Yay Burcunda Küçülüyor

Tüm burçlar Yay Burcu etkisinde. 10 Aralık 2015 saat 00.25’ten 12 Aralık 2015 saat 08.46’ya kadar Ay Yay Burcunda küçülecek. Yay Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.


Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. Blogunuzu yeni takip etmeye başladım. Paylaştığınız her bakımın burca göre etkisi mi var örneğin paylaştığınız saç bakımında belirli burçlat yazıyor. Benim burcum yay o paylaştığınız dönemde ben kesmeyecek miyim yoksa o tarihlere uymam yeterli mi? Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 2. hoşgeldiniz sevgli leyla :)
  takvimler tüm burçlar için ortaktır. çünkü gördüğünüz burçlardan kastımız bizim burçlarımız değil, o günlerde ay'ın içinden geçtiği burçtur.ay bir burçtan geçerken tüm canlılara o burcun avantajlarını ve dezavantajlarını yansıtır.biz de bu avantajları kullanmaya ve dezavantajlardan korunmaya çalışıyoruz bu bilgiyi kullanarak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kozmik bakım ben de yay burcuyum saçımda kırıklar var ve dökülüyor ne zaman kesim ve bakım yapabilirim?

   Sil
 3. sevgili Fatma merhaba,
  ocak ayı kesim takvimi ana sayfada şu an. özelliklerini okuyarak sizin için doğru kesimi bulmaya çalışın. takvimler ay'ın burcunu gösterdiğinden hepimiz için ortaktır. dilediğiniz kesimi seçebilirsiniz. önemli olan ihtiyacınıza göre belirlemeniz.
  şifa olsun :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.