Ay Balık Burcunda Büyüyor

Tüm burçlar Balık Burcu etkisinde. 19 Kasım 2015 saat 14.21’den 21 Kasım 2015 saat 17.12’ye kadar Ay Balık Burcunda büyüyecek. Balık Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.


Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

6 yorum:

 1. Merhaba sevgili kozmik bakım,
  Etrafınızda mezoterapi ya da prp yöntemiyle cilt onarımı yaptıran var mı? Sizce sonuçları Nasıl? Bu aralar yaptırmak istesem hangi fazdaki hangi günler uygun olur? Reglken yaptırmakta bi sıkıntı var mıdır?
  Çok teşekkür ederim
  İyi Akşamlar 😊 <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba,
   yakın çevremde gözlemlediğim bir sonuç yok malesef sevgili lolly. fakat regl döneminde yaptırmamanızı öneririm.
   sevgiler :) <3

   Sil
 2. sayende bu konuya ilgi duymaya balıyorum galibağ :)

  YanıtlaSil
 3. bu beni çok mutlu etti sevgili deeptone :)
  bir zamanlar herkes gökyüzünü takip eder ve yaşamları daha kolay akardı; unutturuldu. ben de yeniden hatırlatmaya çalışıyorum gücüm yettiğince. çoğaldıkça çok mutlu oluyorum <3

  YanıtlaSil
 4. Merhaba kozmikbakim. :) Hamile kalmak ve kaş aldirmak icin hangi günler uygundur.. sizi takip eden biri olarak tsk ederim epilasyon da olumlu sonuçlar aldım ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba evgili bayangizem :)
   hamilelikte biyolojik takvim daha önemli olduğu için ve ay takvimi ile sizing takviminizin uyum sağlaması zor olduğu için pek önermem. fakat genel olarak yengeç ve akrep günleri ile büyüyen fazlar konuyla ilgilidir şeklinde bilgi verebilirim.
   kaşlarınız seyrekse ve sıklaştırmak istiyorsanız koç ve aslan günleri uygun olur almak için. böyle bir durum yoksa epilasyon günleri uygun olur fakat epilasyon günlerinde alınan kaşta hata yapılırsa sonuçları kalıcı olabilir, bulunsun. yani yeni bir şekil denenmemeli bu günlerde.
   epilasyon sonuçlarınıza çok sevindim, daha da iyi haberler vermenizi diliyorum :)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.