Ay Koç Burcunda Büyüyor


Tüm burçlar Koç Burcu etkisinde. 25 Ekim 2015 saat 08.21’den 27 Ekim 2015 saat 08.07’ye kadar Ay Koç Burcunda büyüyecek.  Koç Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

8 yorum:

 1. Merhaba kozmik benim kaşlarımı aldığım yerlerde sürekli bir sonraki kaş çıkışında siyah nokta gibi oluyor kaşlarım çıkamıyor bende öyle görünmesinden rahatsız olup o batık yerleri sıkıyorum ve sürekli yara oluyor böyle olmaması için ne yapmamı önerirsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir sure kantaron yağı ya da pişik kremi kullanın sevgili mavielebekk, yaralarınız düzelsin. ayrıca kaşlarınızı su ve toprak grubu burçlarda almamaya özen gösterin bir sure.

   Sil
 2. Mrb kozmik bakım acaba en yakın saç kesim günleri nedir? Koç burcu günleri uygun mudur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sabah sekizde bitiyor sevgili nihal. hatırlatmaları facebook ve twitter sayfalarında yapmıştım. bundan sonraki 4 kasım.
   şifa olsun.

   Sil
 3. Merhaba kozmik bakım en yakın epilasyon günleri ne Zaman acaba?
  Görüşmek üzere teşekkür ederim 😊💗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yarın akşama doğru başlayacak sevgili lolly. bunu ben yokken öğrenmek için ay takvimine bakabilirsiniz. telefondan giriş yapıyorsanız web sürümüne geçip sağdaki çok okunanlar listesinde de epilasyon tarihlerini sürekli görebilirsiniz.
   sevgiler..

   Sil
 4. A evet bugünmüş, ben ay büyüyen fazda artık ekimde başka epilasyon günü yok sanıyorum rahatsız ediyorum sürekli kusura bakmayın. Hakkı'nızı helal edin

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.