Ay Başak Burcunda


Tüm burçlar Başak Burcu etkisinde. 08 Ekim 2015 saat 22.50’den 11 Ekim 2015 saat 11:45’e kadar Ay Başak Burcunda küçülecek.  Başak Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. Merhaba kozmik bakım saç uzatma kürlerini uyguluyorum bu ara kötü olan bi kesinden dolayı 😓 Ve kürleri hazırlayıp bi iki gün hatta bi hafta saklama şansım var mı? Bi de yurtdışına küçük bi seyahatin olacak oraya yapıp götürmek istiyorum birini hangisini önerirsin ? Hangisi en çok dayanır ? Sinameki saçımı çok dökmüştü bu arada onun dışındakilerden uygulayacağım. Lütfen sizden de duanızı istiyorum baya kötü haldeler 😢
  Teşekkür ederim, sevgilerle 💗💗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba sevgili lolly,
   uzatma kürlerinin hepsi tek kullanımlık malesef. yolculuğunuz sırasında en pratik maske polen maskesi olur.bütün malzmeler hazır çünkü, demleme gerektiren bir içeriği yok.
   inşallah en kısa zamanda çok mutlu haberlerle dönersiniz <3

   Sil
 2. İnşallah kozmik bakımım💗 Poleni götürcem yanımda. Bir de ben bu uzatma kürlerini ilk defa deniyorum o yüzden 2gün havuçluyu yaptım 2gğn sığır iliği, zarar verir mi üstüste olması? Bir de küçülen Aslan'da hızlı uzaması için kestirdim, model kötü olduğu için yarın yeni bi kesim hatta uçlarına hafif boya attırmak istiyorum, bu kesim uzatma günlerinin etkisini sıfırlar mı? 😔

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili lolly,
   böyle üst üste uygulamalar küçülen ay fazında önemli bir fayda sağlamaz. bunu büyüyen ay fazlarında ve kür için önem arzeden günlerde yapmanız daha anlamlı olur.
   yeni kesim eskisinin etkisini değiştirir malesef. amacınız sadece hızlı uzama ise sizin için en güzel kesim 18 ekim yay günleri olur. evde bir iki mm kesim yapın o gün fakat akşam saatlerine bırakmayın. en son gün batımı saatlerinde yapmalısınız.

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.