Ay Terazi Burcunda


Tüm burçlar Terazi Burcu etkisinde. 17 Ağustos 2015 saat 23:22’den 20 Ağustos 2015 saat 12.24’e kadar Ay Terazi Burcunda büyüyecek.  Terazi Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

8 yorum:

 1. Sac kesim ve epilasyon gunlerini nasil gorurum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili zeynep merhaba.
   ana sayfada biraz aşağı inerseniz ay takvimini ve epilasyon takvimini görebilirsiniz. ayrıca facebook ve twitter sayfalarında hatırlatıyorum.
   saç kesimi ile ilgili ayrı bir başlık yok fakat özetle sadece hızlı uzama için yay günlerini sağlıklı bir yapı için koç ve aslan günlerini değerlendiriyoruz. hepsinin tarihlerini ay takviminde görebilirsiniz.
   şifa olmasını dilerim.

   Sil
 2. Merhabalar kozmik, ben sizin takipcinizim. Paylaşımlarınıza verdiğiniz bilgilere çok önem veriyorum. Bu yüzden uzun süredir şikayetçisi olduğum bir konuyu size danışmak istiyorum. Bende polikistik over sendromu var ve buna bağlı olarak çok fazla tüylenmelerim oluyor. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Acaba sizin bu konu ile ilgili önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır? bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar kozmik, sizin takipcinizim. Paylaşımlarınıza ve verdiğiniz bilgilere çok önem veriyorum. Bu yüzden uzun süredir şikayetçisi olduğum bir konuyu size danışmak istedim. Bende polikistik over sendromu var ve buna bağlı olarakta tüylenmelerim oluyor. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Acaba bu konu ile ilgili önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar kozmik, sizin takipcinizim. Paylaşımlarınıza ve verdiğiniz bilgilere çok önem veriyorum. Bu yüzden uzun süredir şikayetçisi olduğum bir konuyu size danışmak istedim. Bende polikistik over sendromu var ve buna bağlı olarakta tüylenmelerim oluyor. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Acaba bu konu ile ilgili önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 5. merhaba sevgili gülce.
  aynı durumda olan arkadaşlarımızdan sadece epilasyon takvimini disiplinli uygulayıp güzel sonuçlar bildirenler var. bunun dışında namus ağacı/hayıt başlıklı yazımı okuyun mutlaka. linkini de ekliyorum hemen. şifa olmasını dilerim :)

  http://kozmikbakim.blogspot.com.tr/2012/09/namus-agac-hayt.html

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Kozmik Bakım, daha önce de sorduğum gibi ben cilt bakımı yaptırıyorum ara ara siyah nokta problemim çok özellikle burnumda. Geniş gözeneklerim de var en uygun günler hangileri olur? Akrep mi terazi/Oğlak mı yoksa Epilasyon günleri mi? Küçülen daha iyi sanırım ama büyüyen dönemde yaptırmaya bazen mecbur kalıyorum, o günlerde de uygun olanlarını söyler misin? Çok teşekkürler öpücükler 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba sevgili lolly,
   sırasıyla koç, boğa, başak, terazi ve oğlak günleri uygun. bunlar zaten büyüyen ve küçülen fazlara dağılmış durumda. fakat koç,boğa ve oğlak günleri büyüyen fazda olsa dahi kaçırmayın derim.(evde kendi yöntemlerinizi de uygulayabilirsiniz)
   şifa olsun :)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.