Ay Aslan Burcunda


Tüm burçlar Aslan Burcu etkisinde. 12 Ağustos 2015 saat 23.52’den 15 Ağustos 2015 saat 10.45’e kadar Ay Aslan Burcunda küçülecek. Aslan Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

5 yorum:

 1. Kozmik bakimcim merhaba sac kesimi icin ayin 13u demistin ama ben 14unde kestim az da olsa etkisini gorebilir miyiz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba sevgili serkan ser.
   normal koşullarda o günü de kesim için kullanırdık fakat yeni ay olduğu için sakındık.(erken beyazlamaya neden olma ihtimalinden dolayı) yani aslan etkisi devam ediyordu o gün.
   şifa olsun.

   Sil
 2. Merhaba kozmik bakim saçlarımı gurlestirmek ve dolgun göstermek için iki kere vermiş olduğunuz tarihlere gore sacimi 1cm olmak üzere kestim fakat son iki aydır saçlarımda acayip bir dökülme var bunun sebebi ne olabilir acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba sevgili mystery,
   yıllardır bu tarihlerde saç kesimi yapıyoruz ve ilk kez böyle bir dönüş oldu. daha once hiç olmaması ardındaki nedenin başka olduğunu düşündürüyor.
   saç dökülmesinin pek çok nedeni olabilir. diyet, hormonlarda değişim, hava değişimi, son birkaç ayda kullandığınız ya da bıraktığınız bir ilaç, alerji, stress; beslenme bozuklu ya da değişimine bağlı vitamin, mineral, protein eksikliği (özellikle demir eksikliği)vs. vs...
   aklıma gelen bu nedenleri fikir olsun diye yazıyorum. belki size herhangi bir şey hatırlatır.
   hatta bu iki kesimi aynı burçta yaptıysanız değerlendirdiğimiz diger burçta kesim yapmayı bile deneyebilirsiniz. (koç ve aslan burçlarını kullanıyoruz biliyorsunuz)
   bir yolunu bulmaya çalışırız mutlaka siz de yardımcı olursanız. endişelenmeyin, stress dökülmeyi arttırır çünkü.
   sevgiler :)

   Sil
  2. Cok tesekkur ederim :)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.