Sayfalar

Ay Koç Burcunda


Tüm burçlar Koç Burcu etkisinde. 07 Temmuz 2015 saat 19.37’ten 09 Temmuz 2015 saat 22.49’a kadar Ay Koç Burcunda küçülecek.   Koç Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.

4 yorum:

 1. Sevgili kozmik bakım saçımı kestirmek istiyorum bugün fakat regl dönemindeyim. kesim icin diğer tarih ne zaman? kestireyim mi yoksa bekleyeyim mi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 18 temmuz sevgili hanife. mecburiyet söz konusu değilse bekleyin. olumsuz bir tecrübemiz olmadı bu konuda fakat tedbir olsun, içiniz rahat etsin.
   sifa olsun.

   Sil
 2. Iyi akşamlar ben bu siteyi yeni farkettim yay burcuyum ve yeni oldugumdan emin olmak icin soruyorum simdi ay koc burcundayken sac kesilince güzel uzar demissiniz ya bunu tumburclarmi yoksa sadece koc burcu mu yapabiliyor.umarim oyle değildir cunku suan sacimin alt kismindan bir cm kestim hizli uzasin diye.yay burcuyum ya ben yanlış mi yaptım ��

  YanıtlaSil
 3. sevgili özge iyi akşamlar.
  uzamanın hızlanması için aslan günlerini kullanın. koç günleri gürleşme için daha doğru bir seçimdir. dediğiniz gibi tüm burçlar için geçerlidir. bundan sonraki kesimlerinizi aslan günlerinde yapın. yaptığınız kesim için endişelenmeyin, zararı olmaz.
  şifa olsun :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.