Ay Koç Burcunda


Tüm burçlar Koç Burcu etkisinde. 10 Haziran 2015 saat 14.13’ten 12 Haziran 2015 saat 17.16’ya kadar Ay Koç Burcunda küçülecek.  Koç Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

6 yorum:

 1. Merhaba Kozmik Bakım :) Sitenizden öğrendiğim kirpik,leke bakımına başladım dolunayda ilk epilasyonuda yaptım heyecanla bekliyorum dolu dolu bilgiler var teşekkür ederim ve yine bir soruyla geldim:)) Saç uçlarım çok kötü durumda saçlarım baya da uzun ama sağlıksız görünüyor saçımı kestirmeyi düşünüyorum şimdi ay koç ve Aslan burcundayken diyordunuz yanlış hatırlamıyorsam şimdi ay koçta küçülen fazda mı saçımı kestirdiğimde en iyi faydayı sağlayacağım en yakın tarih nedir

  YanıtlaSil
 2. merhaba, şifa olsun sevgili büşra:)
  19'unda başlayacak olan aslan günlerinde kestirebilirsiniz. hem yapısı değişir hem sağlıklı uzar. fakat bu tek seferde olmaz. birkaç ay her aslan gününde tekrarlamanız gerekir. evde de yapabilirsiniz bunu. kesimden sonar uygun saç bakımlarını da ihmal etmeyin.

  YanıtlaSil
 3. Cevap için çok teşekkürler kozmik bakım :) maya maskesi vb. Saç uçlarınada faydalı olur mu birde sivilce problemim var yıllardır hormonal olabilir acaba ne önerirsiniz bayanların sonuç aldığı şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Birde sevgili kozmik bakım Tibet egzersizlerini ramazanda oruçluyken sabah yapabilir miyiz bir sıkıntı olur mu

  YanıtlaSil
 5. sevgili büşra,
  saç kökleri beslenmeye başladığında doğal olarak saç uçlarına da inecektir bu besin. saçlarınız kısalacağı için bu daha kısa sürede olacaktır.
  sivilcelerinizin hormonlarla ilgili olduğunu düşünüyorsanız tibet egzersizleri doğru bir seçim. hormonlarınz düzene girdikçe cildiniz de düzelecektir. ayrıca kudret narı yağı ile dıştan da değiştirebilirsiniz görüntüyü.
  egzersizleri ramazanda rahatlıkla yapabilirsiniz. yine de rahatsız olursanız geceye alırsınız.

  YanıtlaSil
 6. Çok çok teşekkür ederim Sevgili Kozmik Bakım tibet epilasyon ve diğer uyguladıklarım için mutlaka deneyimlerimi paylaşacağım iyi günler :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.