Ay Aslan Burcunda


Tüm burçlar Aslan Burcu etkisinde. 19 Haziran 2015 saat 09.22’den 21 Haziran 2015 saat 19.58’e kadar Ay Aslan Burcunda büyüyecek.   Aslan Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

7 yorum:

 1. kozmik bakım erkekler için de saç ve sakal kesim tarihi verebilir misiniz. saçları dökülmemesi için özellikle de :) Ve birde temmuz ayının epilasyon günleri ne zaman belli olur acaba arkadaşlar ile randevu alıcaz da şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. bir sorumuz daha olacak kozmik bakım saç kesimine gidicez ama adet görürken gitmemizde bir sakınca var mıdır değerli cevaplarınızı bekliyoruz..

  YanıtlaSil
 3. Sevgili yagmur,
  simdiye kadar bu konuyla ilgili olumsuz bir tecrube bildiren olmadi. Bu nedenle sakincasi olmadigini dusunuyorum.
  sifa olsun.

  YanıtlaSil
 4. sevgili yağmur dün görmedim ilk mesajınızı. epilasyon için 2 temmuza randevu alabilirsiniz. erkek saç kesiminde de aslan ve koç günleri dökülmeyi durdurur fakat sakal konusunu tam anlayamadım. dökülmemesi için mi? ya da ne için?

  YanıtlaSil
 5. Sevgili kozmik bakım sizi takip etmekteyim benim prolaktin hormon bozukluğum var bu hormon vücutta kıllnma kilo artışı vede özel günlerimde düzensizlik yapıyo bana yardımcı olabilirsiniz sevinirim şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 6. hayıt çayını kullanabilirsiniz sevgili toprak. konu blogta var.ayrıca tibet egzerszileri bu konuda çok etkili olur.
  şifa olmasını diliyorum.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.