Sayfalar

Ay Koç Burcunda


Tüm burçlar Koç Burcu etkisinde. 20 Mart 2015 saat 12:27’den 22 Mart 2015 saat 12:00’a kadar Ay Koç Burcunda büyüyor olacak.

Koç Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.

6 yorum:

 1. Kozmikcim saç tellerini dolgunlaştırıp kalınlaştıran bir kür var mı? Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba kozmik bakım. Sac uzamasi icin büyüyen koc burcunda kesim yaptırın demissiniz ama yorumlarda baska bir gün soylemissiniz. Bende bugun uzamasi icin kesim yaptirmistim. Yanlis zamanda mi kesim yaptirdim acaba ?

  YanıtlaSil
 3. merhaba. Ben yarin havuç kürüne baslamak istiyorm. Ama mesela koc burcu etkisini kaçirdm . Yarin baslamam bana nasıl bi etki sağlar. Benin saclarım ince telli ve yıllardır uzamıyor

  YanıtlaSil
 4. sevgili cesem,
  siyah turp maskesinin böyle bir etkisi var. çevremde uygulayanlarda da bu etkiye şahit olduk. denemenizde yarar var. olur da size iyi gelmezse arı poleni maskesini öneririm. şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 5. sevgili aslı o arkadaşımız önümüzdeki ilk tarihi sormuş olabilir. hata yapmadınız. aslan ve koç burçları bu dönemde büyüyen fazda gerçekleşiyor. ikisi de kesim için uygun yani. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 6. başlayabilirsiniz sevgili burçin. ay sonundaki aslan günlerinde bir küçük kesim yapın (29 mart) ara sıra da arı poleni maskesi uygulayın. havuç kürü ile dönüşümlü olarak uygulayabilirsiniz. şifa olmasını dilerim, sevgiler:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.