Sayfalar

Ay Balık Burcunda


Tüm burçlar Balık burcu etkisinde. 22 Ocak 2015 saat 14:47’den 24 Ocak 2015 saat 15:31’e kadar Ay Balık Burcunda büyüyor olacak.

Balık burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.

4 yorum:

 1. Merhabalar kozmik tüm bilgilendirmeler çok güzel ve faydali. Uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten hepsi ise yariyor faydalarini görüyorum. 8 aylik bebeğimizin sünnetini yaptirmak istiyoruz en uygun zaman dilimi hangisidir. Şimdiden cok tesekkur ederim. İyi calismalar

  YanıtlaSil
 2. sevgili afitap merhaba:)
  faydalı olabiliyorsam ne mutlu:)
  sünnet için şubat ayındaki küçülen fazı beklemelisiniz öncelikle. bu aylarda küçülen ay fazının tamamı pek uygun olmuyor. ancak 7-8-9 şubat uygun görünüyor.
  şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba kozmik bakım :) uzuun zamandır paylaştığın faydalı tüm bilgilerden yararlanıyorum herşey için teşekkürler öncelikle :) epilasyon tarihlerini hesaplayabilmemiz için bi yazı yayınlamıştın yanlış hatırlamıyorsam çok aradım ama bulamadım :( Randevularımı ayarlamak için mayıs ayına kadar tarihlere ihtiyacım varda

  YanıtlaSil
 4. hatırlayamıyorum şu an sevgili missarmoni. zamanımda dar, arayamıyorum. fakat mart ayı takvimi bu gece yetişecek diye umuyorum. 11 nisan, 8 mayıs ya da 17 mayıs tarihlerine randevu alabilirsiniz. sevgiler..

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.