Ekim Ayı Epilasyon Günleri (2014)

1. SEÇENEK

09 Ekim 2014 saat 15:43’ten 11 Ekim 2014 saat 18:00’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz.
 

2. SEÇENEK
19 Ekim 2014 saat 03:28’den 21 Ekim 2014 saat 13:08’e kadar epilasyon için diğer etkili zaman dilimi.

Ay’ın Boğa ve Başak Burçlarında küçüleceği  bu günler,  epilasyon için Ekim ayının en uygun  günleridir. Ayın bu etkisinden faydalanmak istiyorsanız tüyleri kökten alan bir yöntem kullanmalısınız!
Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için iki epilasyon dönemi arasında epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile sık

sık nemlendirmelisiniz.
Ay’la Yaşam,  ve Püf kategorilerinde bu tarihlerde yapabileceklerinizle ilgili başlıkları bulabilirsiniz.

Epilasyon yaptığınız bölgelerde batıklar oluşuyorsa buradaki yöntemi uygulayabilirsiniz.


Önceki aylarda yöntemi uygulayanların yorumları için sizden haberler sayfasını ya da istenmeyen tüyler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Tüy sorununuz normalin çok üzerindeyse ya da tüylerinizde sonradan artış olduysa bu yazıya göz atmanızı öneririm.
Bunun dışında hormon bozukluğu söz konusu ise çözümünü burada ve burada bulabilirsiniz. 
 
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

11 yorum:

 1. Merhaba,
  Regl döneminin bittiği günle epilasyon tarihinin son günü uyusuyor ancak emin olamıyorum uygulama konusunda, ne önerirsiniz?

  YanıtlaSil
 2. sevgili mermaid, eğer bekleyebiliyorsanız ikinci seçeneği bekleyin ki aklınızda soru işareti kalmasın. bekleyemeyecekseniz ilk seçeneği atlamayın. böyle olduğunda ben de tereddüt yaşarım hep fakat bu şekilde karar veririm. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba kozmik bakım:-) aranıza yeni katılıyorum ve bugün ilk defa ay takvimine göre ağda yaptım umarm etkili olur. Fakat bi sorunum var 10 gün sonra nişanm var ve o zamana kadar yeni yeni çıkmış olur. Ekim ayının ikinci seçeneğine denk gelirse tekrar ağda yapmamda sakınca var mı

  YanıtlaSil
 4. hoşgeldiniz sevgili ebru:) hiç sakıncası yok, her iki seçeneği de kullanabilirsiniz aynı ayda. en kısa zamanda sonuç almaya başlamanızı diliyorum.
  ayrıca bu önemli adımınızın size uğur ve hayat boyu mutluluk getirmesini diliyorum, tebrik ederim:)

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Kozmik Bakım..
  Epilasyon günlerinde bazı saat dilimleri, Ayın Boşlukta olduğu saatlere denk geliyorsa etkisi azalır mı? Yada ayın boşluk halinin bu konuda etkisi yok mudur.. Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. sevgili sevda, bu anlar etkisini kestiremediğimiz anlardır. bu nedenle kısıtlamak istemiyorum. belki daha güzel bir sonuç alabilirsiniz diye. içiniz rahat etmiyorsa başlangıç saatlerini kullanmayın. önemli olan sizin nasıl rahat ettiğiniz. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 7. merhaba sevgili kozmik bakım, acaba kasım ayı için tarihler ne zaman olur bi bilgin var mı şimdiden? teşekkürler, sevgiler :)

  YanıtlaSil
 8. 7-8 ve 16-17 gibi sevgili norra. detaylı bakmadım henüz, başlangıç ve bitişleri ne olur bilmiyorum. ay başında ana sayfada olur muhakkak. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 9. ekim 18 de epilasyon yapılsa bir faydası olurmu 19 da düğün varda :(

  YanıtlaSil
 10. sevgili ebru ay aslan burcunda olduğu için tüyler hem daha hızlı hem de güçlü çıkar. bu ay böyle olsun mecburiyetiniz varsa.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.