Sayfalar

Ay Aslan Burcunda


Tüm burçlar Aslan burcu etkisinde. 19 Eylül 2014 saat 06:09’dan 21 Eylül 2014 saat 18:53’ye kadar Ay Aslan Burcunda küçülüyor olacak.

Aslan burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

Şifa olsun.

10 yorum:

 1. Merhabalar
  Bu tarihlerden sonra, gürlesme için saç kesimi en yakın hangi tarihte olur acaba?

  YanıtlaSil
 2. 17 ekim uygun olur sevgili mermaid. belki 9 ekim de olabilir fakat daha detaylı bakmam gerekir. şu an için net bilgi veremiyorum.

  YanıtlaSil
 3. Kozmik bakım,
  Bugün saç boyama ve saç kesimi yaptıracaktım. Maalesef kuaförüm tatile gitmiş. :(
  Başka birine de gitmek istemiyorum. Mermaid'in sorusuna, en yakın saç kesimi 17 ekim demişsin. Hem saç kesimi hem de boya için uygun olan en yakın tarih ne zaman?
  Şimdiden teşekkürler.
  :)

  YanıtlaSil
 4. Saçım çok uzun olmadığı için bugün kestirmek yerine kendim uçlarından çok küçük aldım, umarım gurlesmesine yardimci olur.

  YanıtlaSil
 5. sevgili fullmoon hızlı uzama için 29 eylülü değerlendirebilirsiniz. boya için en yakın tarih 8-9 eylül olur fakat aynı tarihlerde dolunay gerçekleşecek. saç köklerine biraz daha fazla zarar verebilir kimyasallar. boyamak istemezseniz 17 eylül boya için de uygun. seçim sizin:)

  YanıtlaSil
 6. mermaid kuaförde kesim ile evde kesim arasında sonuç açısından hiç bir fark yok. şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 7. Kesim ve boya gününü kaçırmamak için dün başka bir kuaföre gittim. Benim saçımın sadece sağ ve sol ön kısımlarında çok az birkaç tel beyaz var. O yüzden sadece o birkaç teli 2 seferdir boyatıyorum.
  Fakat bu sefer yeni gittiğim kuaför, saçımın ön tarafını tamamen boyadı. :(((((
  Neredeyse 1/3 lük kısmını. Çok kızgınım.

  YanıtlaSil
 8. fullmoon, saçınıza en yakın tonu bulup kendiniz boyasanız daha az riskli olmaz mı? en azından bundan sonrası için. üzülmeyin, olmuş artık.

  YanıtlaSil
 9. Kendim yapamazmışın gibi geliyor. Çünkü o birkaç tel toplu durmuyor. Aralara serpiştirilmiş şekilde. O yüzden kuaföre gidiyorum.

  Peki saç boyalarından hangisini tavsiye edersin? Daha önce blogda doğal saç boyası tarifi vermiştin. Ceviz kabuğu ile yapılan. Fakat çok zahmetli bir tarif olduğu için uygulamayı düşünmüyorum. Piyasada satılan markalardan tavsiye istiyorum.

  Teşekkürler kozmik bakım.
  :)))

  YanıtlaSil
 10. ben palette kullanıyorum şu an fakat renk için, çok memnun olduğumu söyleyemem. en iyi saç boyası başlığımıza bakabilirsiniz. kolestonu hiç sevmediğimi söyleyebilirim ama:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.