1 Kisiye 9 Muhtesem Hediye ve Herkese %20 Indirim


Avec Medikal bizler için yani kozmik bakım ailesi için çok güzel bir hediye paketi hazırladı. Bu paketin yanı sıra sadece  bizler için dört haftalık bir indirim kampanyası düzenledi. Detaylara birazdan geçeceğim.
Büyesinde uluslar arası ürün ve markaları barındıran; bu ürün ve markaların kalitesi, sertifikasyonu, yeterliliği ve ciddiyeti konusunda oldukça seçici davranan Avec Medikal, bu pakettin içeriğini oluştururken de bizim ilgi alanımızı dikkate alarak güzellik ve bakım ürünlerini seçti. Ancak faaliyet alanı sadece kozmetikle sınırlı değil. Kas güçlendirici ürünler, romatizma, artrit, fıtık vb. rahatsızlıklara yönelik ürünler, çocukları ilgilendiren ürünler gibi hayatı kolaylaştıran birçok ürünü barındırıyor bünyesinde.
Dikkatimi çeken pek çok ürün olmasına rağmen bu yazıma alamıyorum maalesef. Fakat siz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
 

Etkinliğin detaylarına gelecek olursak:

1- Avec Medikal www.avecstore.com  üzerinden yapacağımız alışverişlerimizde bizlere %20 indirim uygulayacak. Ayrıca ürünler için kargo ücreti ödemeyeceğiz. Bu indirim 4 hafta yani 12 Temmuz 2014’e kadar devam edecek. İndirimli alışveriş için bize verilen indirim kodunu (kozmikbakim2014) kullanacağız.

2- Hediye paketinde ise birbirinden güzel ve ilginç 9 farklı ürün bulunuyor.

Bu güzel ürün paketinin sahibi olmak isterseniz bu yayını sosyal medyada ve bloglarda paylaşın; üyelik isminizle birlikte yorum bölümüne paylaşım linklerinizi yazın. Böylece çekilişe katılmış olacaksınız –ki zaten bu detayları birçoğunuz biliyorsunuz-
Eğer bloğumuzla yeni karşılaştıysanız ve henüz üye değilseniz önce sağ taraftaki üyelik alanlarını kullanarak bizi blogtan, facebook ve twitter sayfalarından takibe alın.
Etkinliğin bu kısmı 3 hafta sürecek. Yani hediye paketi için çekilişe katılmak isterseniz bunu 03 Temmuz 2014’e kadar yapmalısınız.

Bol şans dileyerek Avec Medikal’in bizler için seçtiği ürünleri tanıtayım artık:

 

SAÇLARI YENİLEYEN VE KUVVETLENDİREN BAKIM BONESİ
Saçınıza CAN verin!
Uygulama, saçınızı bütün yaşam döngüsü boyunca kuvvetlendirir ve onarır. Saçınızın büyüme (anajen) fazında, geçiş (katajen) fazında ve özellikle saçınızın dinlenme (telojen) fazında etki gösterir. Telojen fazı, serum'un, diyetinizdeki protein veya demir eksiklikleri, gebeliği önleyici ilaçların ve stresin negatif etkileri ile savaştığı fazdır.
VitaDermologie'nin özel doğal özlerinin mükemmel kombinasyonunun kullanımı ile saçınız tüm yaşam döngüsü boyunca kuvvetlenir ve onarılır. Sağlıklı, güçlü ve hayat dolu bir kıl kökünü mümkün kılar. Saç köklerinin sağlıklı, güçlü ve hayat dolu olmasını sağlar.
Uygulama yöntemi
 1. Saçınızı yıkayın ve durulayın.
2. Serumu uygulayın.
3. Boneyi başınıza takın ve nazikçe masaj yapın.
4. 10 dakika bekleyin.
5. Boneyi çıkarın ve yeteri kadar su ile durulayın.


 

 
 

BBCream - 24 SAAT NEMLENDİREN RENKLİ SONLANDIRMA KREMİ
Bütün cilt tipleri için...
Hepsi bir arada...
Bu krem, bayanların kolay ve etkili bakım yapabilmeleri için geliştirilmiştir. 
Özellikleri ve İçindekiler 
Nemlendirici
   • cildinizin hidrasyonunu ve güçlenmesini sağlayan hidrojen içeren sıvıları dengeler
   • dermis tabakasının hidrojen depolarını arttırır
   • su kaybını sınırlar, bariyer etkisi oluşturarak buharlaşmayı azaltır
   • cildi güçlendirir ve güzelleştirir, dış etmenlere karşı daha dayanıklı hale getirir
 
Parlatır - Yumuşatır - Antioksidan
C vitamini içeren çoklu mineral kombinasyonu içerir. Enerji verir ve yüksek miktarda antioksidan etkisine sahiptir.
Nilüfer veya beyaz lotus çiçeği özütü ile zenginleştirilmiş lipoaminoasit ile mükemmel koruma ve nemlendirme  sağlar.
Bitki seramitleri - E vitamini - jojoba yağı ile cildinizi parlatır ve yumuşatır. 
Aynı renk yapar - Düzeltir
Yeni nesil düzeltici pigmentler ile cildinizin yüzeyindeki düzensizlikleri azaltır, herhangi bir makyaj görünümü veya etkisi bırakmadan kusurları maskeler.
 
Yaşlanma karşıtı - Serbest radikallere karşı savaşır - Botoks etkisi
Lesitin - karnozin - tokoferol - devedikeni : Karnozin, silimarin ve tokoferol antioksidanlarını içeren lipozom kompleksidir. Karnozinin, kolajenin sertleşmesini ve çapraz bağ oluşturmasını engelleyen bir dipeptittir. Ciltteki proteinlerin sertleşmesini ve sonucunda bağlayıcı dokuların rahatlamasını, mimik çizgilerinin pürüzsüzleşmesini ve cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu kompleks içindeki antioksidanlar, serbest radikaller ile savaşırlar.
Mukul myrrh ağacı reçinesi özütü - kaprik ve kaprilik asit trigliserid : Guggul ağacı olarakta bilinen ve Hindistan kökenli Commiphora mukul ağacının reçine yağının özütüdür. Yıllardır ayurveda (Hint antik sağlık sistemi) tıbbında kullanılmaktadır.
Aktif bileşenleri, adipositler içerisindeki trigliserit artışlarını sağlayan lipogenez ve lipoliz reaksiyonlarından sorumlu iki enzim üzerine etkilidirler. Bu iki enzim cildinizi güçlendirir. Cilt daha sıkı olur ve mekanik etkiden oluşan kırışıklıklar yok olur.
 
Korur
UVA ve UVB SPF20 güneş filtresi


 

 
 

PLATİNUM ANTİ AGİNG YAŞLANMAYI ÖNLEYİCİ KREM 
Cildinizi gençleştirin ve güzelleştirin...
Bu krem, sahip olduğu nanoteknolojik yapısı ile yorgun ve cansız görünüm ile mücadele etmek, mevcut kırışıklıkları yok etmek ve yenilerinin oluşmasını engellemek için geliştirilmiştir. 
Özellikleri
•Nemlendirici etkisi vardır.
•Kırışıklıkları azaltır ve pürüzsüz görünüm sağlar.
•Cildi harici tahrip edici etkilerden korur ve cildin doğal koruyucu katmanını onarır.
•Elastikiyeti arttırır.
•Gözenek boyutunu ciddi oranda küçültür.
•Sıkılaştırıcı etkisi ile yüz hatlarının iyileşmesini sağlar.
 
PLATİNUM GÖZ ÇEVRESİ SERUMU
15 günde göz altı torbalarına son...
Özellikle yüksek hassasiyete, ince dokuya, çok hareketli yapıya sahip göz çevresindeki hassas cilt için tasarlanmış nanoteknolojik göz çevresi serumudur. Sadece 15 gün içinde göz altı torbalarını önemli ölçüde küçültür / azaltır. 
Özellikleri
•Ödem oluşturan etmenlerle savaşan bileşenlere sahiptir.
•Göz altı torbalarının küçülmesini / azalmasını sağlar.
•Cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını arttırır.
•Işığı dağıtıp yayma özelliğine sahip ışıldayan parçacıklar sayesinde kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde azaltır.


 

 
 

ANTİ AGİNG REJENERASYON ELDİVENİ
Elleriniz yaşını göstermesin...
El derisinde hücre yenileme ve anti-aging özelliğine sahiptir. Ellerin diri ve canlı görünümünü arttırır. İçeriğindeki ultra nemlendirici maddeler sayesinde, el derisini gençleştirmeye yardımcı olur.  Eldiven takıldığında, eli koruyucu ve dermokozmetik maddeleri uygulayıcı görev görür, maddelerin hızlı penetrasyonunu ve emilimini sağlar. Sahip olduğu aktif bileşenler sayesinde, cildi besler, nemlendirir ve korur.
Formülü; üre, zeytinyağı, aloe vera ve diğer anti-oksidanlar ile doğal yumuşatıcılar kullanılarak zenginleştirilmiştir. Sadece 15 dakika içinde sonuç verir.


 

 
 

ELDEKİ KOYU LEKELER İÇİN 14 GÜNLÜK PLAN - KOYU LEKELER İÇİN ELDİVEN VE BEYAZLATMA KREMİ
Lekesiz, yumuşak ve inci gibi eller için...
Ellerde yaşlılıktan veya güneş ışığından kaynaklanan cilt lekelerini azaltır ve ciltteki melanin pigmentasyonu önler. Bu ürün, el depigmentasyon tedavisinde kullanılmaktadır. İçerdiği maddeler ve kolay uygulanabilir eldiven formu sayesinde hücre yenilenmesini arttırır, el derisini derinlemesine nemlendirir ve elinize hassas bir inci etkisi verir. Kurumuş, çatlamış ve lekeli eller için ve yaşlanma karşı dermokozmetik açıdan en uygun cözümdür.


 

 
 

AYAK DERİSİNİ YENİLEYEN DERMOKOZMETİK ÇORAP
Tek kullanımda kesin sonuç, yumuşak, nasırsız ve genç ayaklar...
Bu ürün, ayaklardaki cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar ve üst deri tabakasındaki ölü hücrelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kuru, kalınlaşmış, nasırlaşmış ve yıpranmış ayak derisine esneklik ve yumuşaklık kazandırır. İki katmandan oluşan ve çorap gibi giyilebilen yapısı ile rahat uygulama imkanı sunulmuştur. Elastik çorap yapısı, buhar etkisi sağlayarak etken maddelerin emilimini kolaylaştırır. Geleneksel krem uygulamalarında 21 günde dökülme sağlayan diğer marka ürünlerin aksine, çorabın özel VitaDermologie tasarımı ve iç katmanındaki formülü sayesinde 4 ile 7 gün arasında ölü deri tabakasını kolaylıkla elle temizleme imkanı bulunmaktadır.

 
 
TERLEMEYİ VE AYAK KOKUSUNU ÖNLEYEN DERMOKOZMETİK ÇORAP
Ayaklarınızı koruyun, kokmasını önleyin...
İçerdiği maddeler sayesinde uygulama sonrasında terlemeyi azaltır, kokuyu nötralize ederek ayağınızı korur, derinlemesine nemlendirir. Çorap şeklindeki yapısı uygulama için maksimum konfor sağlar. Elastik çorap yapısı, buhar etkisi sağlayarak etken maddelerin emilimini kolaylaştırır. Aktif maddeler cilde hızlıca nüfuz eder. Çorap içerisinde, cilt tarafından emilen doğal özler, 5 yüksek güçlü deodorant ve ter önleyici bulunur. Anti-bakteriyel özelliği bulunmaktadır. Haftada bir kez kullanılması önerilir.


 

 
 

AYAK NEMLENDİRİCİ VE YUMUŞATICI ÇORAP
Yumuşak ve bakımlı ayaklar için...
Ayak derisinin nemlendirilmesini, korunmasını, hücre yenilenmesi sağlar. Kuru ve yıpranmış ayaklar için yumuşaklık kazandırır. Kolay giyilebilen çorap formundaki yapısı sayesinde ayağa giyildiğinde, "buhar etkisi" oluşturur, ayağı koruyucu ve dermokozmetik maddeleri uygulayıcı görev görür. Aktif maddelerin hızlı bir şekilde nüfuz etmesini, beslenmesini sağlar ve hızlı emilimi mümkün kılar.
Formülü; üre, zeytinyağı, aloe vera ve diğer anti-oksidanlar ile doğal yumuşatıcılar kullanılarak zenginleştirilmiştir. Sadece 15 dakika içinde sonuç verir.
 

 
Tüm Kozmik Bakım üyelerine yeniden bol şans diliyorum.
Sevgiler.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

72 yorum:

 1. Buralı Olmayan ismiyle takipçinizim.Hem twitter'da hem de facebook'ta paylaştım çekilişi.
  https://twitter.com/gur_buz/status/477090843858571264
  https://www.facebook.com/buraliolmayanlokali/posts/1626346520924139
  Herkese bol şanslar.
  buraliolmayanlarlokali@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. İlk katılımı ben gerçekleştiriyorum Herkese bol şans.. Takipçinizim...
  morlumutfak
  deryali3428@gmail.com
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fkozmikbakim.blogspot.com%2F2014%2F06%2F1-kisiye-muhtesem-hediyeler-hepimize-20.html%3Fspref%3Dfb&t=Kozmik+Bak%C4%B1m%3A+1+Kisiye+Muhtesem+Hediyeler%2C+Hepimize+%2520+Indirim

  YanıtlaSil
 4. Selamlar sevgili Kozmik,sıkı takipçilerinden biri olarak,bu etkinliğe de katılmak istiyorum tabiki..

  https://twitter.com/Juzyjuzz/status/477091342070198272
  https://www.facebook.com/sayasemin/posts/650677105021454
  https://plus.google.com/u/0/+yaseminsayg%C4%B1/posts/EUriPBtGLAe
  http://www.pinterest.com/pin/464644886528394796/

  Yasemin Saygı

  YanıtlaSil
 5. merhaba
  gfcde Mürüvvet Tuncal twitterda Murush olarak takip ediyorum.
  fbook sayfasını beğendim:
  https://www.facebook.com/serhatmuruvvet.tuncal
  çekilişi paylaştım:
  https://www.facebook.com/serhatmuruvvet.tuncal/posts/473993372747446
  https://twitter.com/MuruvvetTuncal/status/477153506617335808
  serhatmuruvvet@gmail.com
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Merhaba :)

  Siteye Nurgül Karış adımla ve ysmnmrt2010@hotmail.com adresimle üye oldum.

  Blogunuzu Yaseminniey Krsygt adıyla takip ediyorum.

  Facebookta sayfanızı YasemiNurgül Yiğit adıyla beğenmiştim :
  https://www.facebook.com/mckenzie.more

  Twitterda Yaseminjesss adıyla takip ediyorum :
  https://twitter.com/

  Bloglovinde de Yaseminjesss adıyla takip ediyorum :
  http://www.bloglovin.com/krsygt

  Duyurularım :
  https://www.facebook.com/mckenzie.more/posts/576741562447321
  https://twitter.com/yaseminjesss/status/477215239763529728
  https://plus.google.com/u/0/100045726474994448698/posts/PsRUqS4r1ii
  http://yaseminjess.blogspot.com.tr/2013/12/yepyeni-cekilisler_26.html

  Nurgül Karış.
  ysmnmrt2010@hotmail.com
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,
  İzleyicinim, duyurumu yaptım: https://www.facebook.com/sihirli.mavi/posts/502554813177711

  Bu arada ben de çekilişime beklerim herkesi :)

  Sevgiler...
  worldsameworld@hotmail.com

  YanıtlaSil
 8. Merhaba.
  Blogunuzu uzun zamandır takip ediyorum.
  pastirmacioya@gmail.com.
  facebook dan keza.
  Etkinlik paylaşımı :
  FB : oya fazilet pastırmacı ve
  Twiter : OYA FAZILET
  paylasım yaptım.
  kendime bol şanslar :)
  sevgiler.

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. Merhaba lenaenes ismiyle takipçinizim
  Facebook ve twitter da sayfanızı beğendim ve takipçiniz oldum
  Çekilişi facebook twitter google plus ve pinterest hesaplarımda paylaştım
  https://www.facebook.com/lena.enes/posts/664287473650330
  https://twitter.com/feyza_sar/status/477359837664124929
  https://plus.google.com/u/0/109625305256731110626/posts/7YfoY6ubNxj
  http://www.pinterest.com/pin/23995810489458424/
  Feyza Sarı
  fsari55@hotmail.com

  YanıtlaSil
 11. merhaba,
  tugce tasgin bloğunuzu izliyorum
  facebook sayfanızı beğendim
  https://www.facebook.com/tugce.caner.1048
  paylaşımlar
  https://www.facebook.com/tugce.caner.1048/posts/252829718238706
  https://twitter.com/tgctsgncnr/status/477375911281455104
  tugce_tasgin@hotmail.com
  Tuğçe Caner


  sevgiler...

  YanıtlaSil
 12. Merhaba,
  GFC de ozlemm
  Facebook da Özlem Karataş
  Twitter da @ozlemmkaratas adıyla takipçinizim.
  Çekilişi Facebook ve Twitter hesabımda paylaştım.
  https://www.facebook.com/esra.karaguzel.3/posts/462831610487190
  https://twitter.com/ozlemmkaratas/status/477375556216836098
  esrakrgzl@hotmail.com
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 13. merhaba, gfc: prhn
  fb ve twitterda izleyicinizim. çekilişi paylaştım:
  https://twitter.com/irep53/status/477390735885340672
  https://www.facebook.com/perihan.i.emir/posts/1500707673477360
  prhnnc@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. merhaba
  gfc den ecefobi olarak izliyorum
  facebooktan beğendim:
  https://www.facebook.com/ecefobi
  çekilişi twitterda paylaştım:
  https://twitter.com/ecefobi/status/477397564199686144
  ecefobi@gmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 15. merhaba
  gfc densaliha temiz olarak izliyorum
  facebooktan beğendim:
  http://salihatemiz.blogspot.com.tr/2014/06/kozmik-bakm-1-kisiye-muhtesem-hediyeler.html
  https://plus.google.com/u/0/103928266736196837644/posts/Np3tSy8oE6w
  https://www.facebook.com/saliha.temiz.37
  https://www.facebook.com/saliha.temiz.37/posts/264861970363576
  https://twitter.com/TemizSaliha/status/477412702428475392

  saliha temiz
  salihatemiz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 16. Merhaba
  Gfc de umut sukran olarak izliyorum .
  facede takibe aldım profilim https://www.facebook.com/umut.sukran
  paylaşım linkim ;
  https://www.facebook.com/umut.sukran/posts/562259647216076
  Bana Bol şans bu güzel çekiliş için :)
  Umut Sukran
  umutsukran22@gmail.com

  YanıtlaSil
 17. selam
  gönül madamı adıyla izliyorum blogunuzu
  https://twitter.com/gonulmadami/status/477502037706285057
  gonulmadami@gmail.com
  tesekkürler

  YanıtlaSil
 18. s.a. nigar demirci adıyla izleyicinim duyurular tamamdır
  https://www.facebook.com/nigar.demirci.52/posts/10204374125022581
  https://twitter.com/34nurdan/status/477525936527532032
  nigar.1968@gmail.com

  YanıtlaSil
 19. gfc oğuz akdeniz
  https://twitter.com/AkdeniZZZZzzzz/status/477528442104467456
  paylaştım
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 20. Merhaba
  GFC adım Ayşe

  Duyuru linklerim
  https://twitter.com/pink__days/status/477552291571302401
  https://www.facebook.com/ayse.yersiz.1/posts/790245864348719
  https://plus.google.com/u/0/104245258528529144271/posts/evvaQ9a8CgG

  Ayşe Yersiz
  lezzetkesfi@gmail.com

  YanıtlaSil
 21. Merhaba gönül tekin adıyla blogu zaten izliyordum.
  Facebook sayfanızı beğendim, twitterdan takibe aldım,
  kampanyayı sosyal ağlarda duyurdum.
  https://www.facebook.com/gonullkitty/posts/656938304398278
  https://twitter.com/_tatlbela/status/477643408681353217
  https://plus.google.com/u/0/118395349674064580144/posts/8QHCreXqzuu

  tutku_782@hotmail.com

  YanıtlaSil
 22. gfc:gülçin karaağaç
  twitterda:@J3egum
  facebook sayfanızı takipteyim
  gul_cin_260@hotmail.com
  paylaşımlarım:
  https://plus.google.com/u/0/106389036212395424432/posts/Rz98fXNraAY
  https://www.facebook.com/gulcin.karaagac.7/posts/10202261922855089
  https://twitter.com/J3egum/status/477658908245245952

  YanıtlaSil
 23. gfc:döndü ilçin
  facebookra takipteyim
  twiterda:@260dondu
  dondu_2600@hotmail.com
  https://plus.google.com/u/0/101492393276808436735/posts/MhoJDk8fGys
  https://www.facebook.com/dondu.ilcin.7/posts/1442388786016090
  https://twitter.com/260dondu/status/477670560965476352

  YanıtlaSil
 24. SLM ;izleyicinizim aslıhan adıyla ,hediyenize bayıldım .inş şanslı olurum bayıldım ..
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10201889013296212&id=1510047862
  yakamozperi@hotmail.com
  aslı üstün

  YanıtlaSil
 25. Merhaba,Mihriban adıyla takipçinizim,çekilişi facebook ve twitterda paylaştım,hediyeler süpermiş,sevgiler.
  https://twitter.com/Mihr35/status/477847936626208768
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=286098904902250&id=100005064273393
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil
 26. Merhaba, gönül Özcan olarak bloğu izlemeye aldım,
  facebook sayfanızı beğendim, twitterdan takibe aldım @gonulozcann
  Çekilişi duyurdum
  https://www.facebook.com/gonul.ozcan.9/posts/584351731680462
  https://twitter.com/gonulozcann/status/477863943172415489

  gonul31@hotmail.com

  YanıtlaSil
 27. merhaba kozmik. bloga üyeyim twitter ve facebooktan takipteyim uzun süredir.
  çekilişi twitter ve facebookta paylaştım.umarım kazanan şanslı ben olurum.
  https://twitter.com/melek_hnm/status/477890346014105600
  https://www.facebook.com/melek.hnm.7/posts/1434468976816119
  melek hanem
  melekhnm@gmail.com

  YanıtlaSil
 28. merhaba;takipçiniz oldum zeynep üstün adıyla çekilişi facebook sayfamdan duyuurdm .hediyenize bayıldım..şanslı olmayı çok arzu ederim..sevgiler...
  https://www.facebook.com/zeynep.ustun.7921/posts/323362954486855
  https://www.facebook.com/zeynep.ustun.7921/posts/323362827820201
  zeynepustun34@hotmail.com
  zeynep üstün

  YanıtlaSil
 29. Merhaba, 7tepe olarak izleyicinizim.. http://www.bloglovin.com/sevtapseyda
  facebook: sevtap şeyda twitter: @_seyda07_ ve çekilişinizi paylaştım..
  https://twitter.com/_seyda07_/status/477960367008542721
  ist.fb.07@gmail.com sevgiler.. :))

  YanıtlaSil
 30. bloglovin:tc seda ugur
  tüm takipler tamam
  bloglovin:tc sedaugur
  gfc ve g+ seda ugur
  https://plus.google.com/105965385955375830061/posts/e13J2QgTVMj
  https://twitter.com/sedaugr/status/478261357679112192
  https://www.facebook.com/seda.uguralparslan/posts/308795222622537
  sedaugur06@gmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 31. bloglovin:tc seda ugur
  tüm takipler tamam
  bloglovin:tc sedaugur
  gfc ve g+ seda ugur
  https://plus.google.com/105965385955375830061/posts/e13J2QgTVMj
  https://twitter.com/sedaugr/status/478261357679112192
  https://www.facebook.com/seda.uguralparslan/posts/308795222622537
  sedaugur06@gmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 32. merhaba
  gfc:nazli misilli
  facebook nazli misilli olarak beğedim paylaştım
  https://www.facebook.com/nazli.misilli.9/posts/1432846160312432
  nazlimisilli87@hotmail.com

  YanıtlaSil
 33. merhaba
  https://plus.google.com/u/0/111258337863960201018/posts/GbCXvresttc
  meral unal
  meralumeral@gmail.com
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 34. merhaba ben suzan uğur olarak blogunuzu takip ediyorum
  blog,twitter,facebook,
  GFC : suzan uğur
  G+ suzan ugur
  http://bloglovin.com suugur
  https://plus.google.com/114866338775456671401/posts/1jzjYDrFNVH
  https://www.facebook.com/su.ugur.77/posts/683997585010047
  https://twitter.com/suzanuu/status/478601444681986048
  http://www.pinterest.com/pin/407998047465092890/
  suzanugurr@gmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 35. bayıldııım hediyelere
  face paylaşımım https://www.facebook.com/belgince/posts/719048138141871
  twitter paylaşımım https://twitter.com/BelginGuven/status/478606763625701376
  ibelta@gmail.com
  sevgileeer

  YanıtlaSil
 36. Zaten her yerden takip ediyordum seni bana sadece twitterdan ve google+ dan etkinliğini paylaşmak kaldı :)

  https://twitter.com/NeedCosmetics/status/478612041666555904

  https://plus.google.com/u/0/104965902671123358117/posts

  YanıtlaSil
 37. gfc:demet aydın
  desgal_26@hotmail.com
  duyurularım
  https://plus.google.com/u/0/111546547468163790766/posts/Gvxm6puDPuv
  https://www.facebook.com/rana.kaya.96155/posts/590148631105655
  https://twitter.com/demet260/status/478650293928742912

  YanıtlaSil
 38. selam
  gfc mine karaahmet
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=298650003637954&id=100004788706986
  https://twitter.com/kalitemhendisi/status/478889968530915328
  minekaraahmet06@gmail.com

  YanıtlaSil
 39. Merhaba,
  GFC: Ayselmrc
  Bloglovin: http://www.bloglovin.com/ayselmrc
  Facebook ve twitterda takipteyim
  https://twitter.com/ayselmrc
  https://www.facebook.com/tugce.kupeli.710?ref=tn_tnmn
  Çekilişi duyurdum https://www.facebook.com/tugce.kupeli.710/posts/1448109195439951
  Sevgiler ayselmrc@gmail.com

  YanıtlaSil
 40. slm mehpare01 olarak izleyicinim
  siteye üye oldum
  https://www.facebook.com/mehpare.olmesek.9/posts/282753318572815
  https://twitter.com/01mehpare/status/479205231113162752
  http://mehpare01-ayparcasi.blogspot.com.tr/2014/06/1-kisiye-muhtesem-hediyeler-hepimize-20.html

  mehpare01@gmail.com
  mehpare ölmesek

  YanıtlaSil
 41. Merhaba
  Filiz Karayılan
  filizkarayilan@gmail.com
  filizyuksel8152@hotmail.com
  Sizi uzun bir süredir ilgiyle takip ediyor ve önerilerinizi uyguluyorum.
  Facebook ve twitterda takipteyim. Çekilişi duyurdum.
  https://www.facebook.com/filizyukselkarayilan
  https://twitter.com/gelincik8152
  https://plus.google.com/117297837693720086220/posts/frjS1cCYHRE

  YanıtlaSil
 42. Kozmikcim Moon adı ile takipteyim.
  https://twitter.com/DirenBeiktaDire/status/479535726921400320 twitterda paylaştım zaten takip ediyordum. Facebook kullanmıyorum.
  Mail adresim. moonenthusiast@gmail.com

  YanıtlaSil
 43. bloğunuzu takip ediyorum nuriçten https://twitter.com/cheryll27 https://www.facebook.com/izmir.nurr yasemin_nur35_@hotmail.com https://plus.google.com/u/0/107052426483052497486/posts https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=1981067437659008415#allposts

  YanıtlaSil
 44. Merhaba
  Bloğunu Berna Ecer ismiyle takip ediyorum
  Facebook takip: https://www.facebook.com/masum.melek.125760
  Twitter takip: https://twitter.com/sirine182
  Paylaşımlarım
  https://www.facebook.com/masum.melek.125760/posts/311915252317469
  https://twitter.com/sirine182/status/480286388370161664
  Bernusum-35@hotmail.com
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 45. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 46. gfc:ümitcan köroğlu
  twitter:@umit1239
  facebookta beğendim
  edam_ist34@hotmail.com
  https://www.facebook.com/umitcankoroglu26/posts/10202275602795870
  https://twitter.com/umit1239/status/480726301968302080

  YanıtlaSil
 47. Selamlar kozmik bakımcım. Youtube'a video çekmeyi düşünmüyor musun? Ya da var da ben mi görmedim? Çeksen çok iyi olur ; bence yani:) ben izlerim :)

  YanıtlaSil
 48. merhaba blogunuzu sinem soydas olarak izlemekteyim avecmedikal üyelik ismim:sinem soydas facebook paylaşımım:https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fkozmikbakim.blogspot.com%2F2014%2F06%2F1-kisiye-muhtesem-hediyeler-hepimize-20.html%3Fspref%3Dfb&t=Kozmik+Bak%C4%B1m%3A+1+Kisiye+9+Muhtesem+Hediye+ve+Herkese+%2520+Indirim google paylaşımım:https://plus.google.com/100778687628034119405/posts/LwzKnJrpTVG mail:drsnm1307@gmail.com

  YanıtlaSil
 49. malesef sevgili sibel. teşekkür ederim, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 50. Merhaba Kozmikcim. BU 2 paylaşımım. Moon adı ile takipteyim. Facebook kullanmıyorum twitterda paylaştım.

  https://twitter.com/DirenBeiktaDire/status/482435962807402496

  Acaba bir gün bana da çıkacak mı bu çekiliş :)

  YanıtlaSil
 51. Merhaba, GFC, Facebook ve Twitterdan Profil ismimle takipteyim paylaşım linklerim ise;
  https://twitter.com/GlayBerber/status/482565008090345472
  https://plus.google.com/112058884034041674260/posts/ENfmxYbRzVp
  demetx@gmail.com
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 52. merhaba bloğunuzu takip ediyorum nur içten yasemin_nur35_@hotmail.com https://www.facebook.com/izmir.nurr http://nuricten.blogspot.com.tr/ https://twitter.com/cheryll27 googlede herkese acık önerdim

  YanıtlaSil
 53. merhaba gfcde melek akıcı özyiğit olarak izliyorum
  facebookta beğendim https://www.facebook.com/profile.php?id=100008374337911
  twitterda takipteyim https://twitter.com/akici32
  duyurular tamam https://twitter.com/akici32/status/483314714672250882
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1412735745682223&id=100008374337911
  melek akıcı özyiğit
  m.akici32@mynet.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 54. merhaba
  gfc hatice tokmak
  facebook takip https://www.facebook.com/hatice.tokmak.18
  facebook paylaşım https://www.facebook.com/hatice.tokmak.18/posts/808399162526736
  twitter takip https://twitter.com/haticetokmak1
  twitter paylaşım https://twitter.com/haticetokmak1/status/483318456998064128
  iletişim htokmak10@hotmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 55. Merhaba bloğunuzu cangz adıyla takip ediyorum.Face sayfasını TC Emine Kılıç adıyla beğendim.
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=527594820680141&id=100002888843187
  https://twitter.com/inc_tanem/status/483321668769546240
  emnklc@gmail.com

  YanıtlaSil
 56. selamlar
  gfc : süslü püslü
  siteye üye oldum bilge-71@hotmail.com adresimle
  takipteyim https://twitter.com/sslpsl0
  paylaşımlarım
  https://www.facebook.com/gizem.demir.180/posts/734083603318221
  https://twitter.com/sslpsl0/status/483338262883225600
  bilge-71@hotmail.com

  YanıtlaSil
 57. merhaba..harika bir etkinlik..katılmak isterim tabiki vede deneyimlemek..
  gfc: özlem gül
  https://www.facebook.com/ozlem.gul.5264382/posts/1528113314078086
  https://twitter.com/ozlemakingul/status/483350939319812096

  özlem gül
  ozlemakingul@gmail.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
 58. https://twitter.com/aslankaya79/status/483359100135165952# https://www.facebook.com/hale.aslankaya/posts/675108622569994 hale aslankaya adıyla takipçiyim. hale_acar34@hotmail.com aslankaya79@gmail.com

  YanıtlaSil
 59. Merhabalar .. beğenerek takipteyim sizii teşşekürlerr bilgileriniz için...https://www.facebook.com/halime.atakay sayfamda paylaştım..halimeatakay@hotmail.com..Halime Atakay olarak takipçinzim.. ayriyyetten halimeatakay@gmail.com üyenizim..sevgilerr :)

  YanıtlaSil
 60. mrb
  gFC :havva azra öztürk
  https://twitter.com/HavvaAzram/status/483525988467224576
  Havva_020@windowslive.com

  YanıtlaSil
 61. gfc: renk cadısı
  https://twitter.com/kirmizi_mor/status/483546868442333184
  facebook adresim yok
  renkcadisi@gmail.com

  YanıtlaSil
 62. https://twitter.com/cnnevin/status/484066887592972288
  https://www.facebook.com/ege.evin/posts/488313141314600
  https://plus.google.com/u/0/102763926357904856130/posts/VLpcErBtNzA
  canan evin olarak takipteyim
  karahisar03_03@hotmail.com

  YanıtlaSil
 63. Facebook adresimde yayinladim
  https://m.facebook.com/iremfa
  irem su toprak
  Herkese bol şans

  YanıtlaSil
 64. https://www.facebook.com/elifcakar41/posts/691224444305210

  Risus

  elif.cakar@windowslive.com

  YanıtlaSil

 65. S
  sibel topcu
  sibeltopcu0412@gmail.com
  Ayrıntıları gizle

  Alıcı:
  Ssibeltopcu0412@gmail.com
  Tarih:
  4 Temmuz 2014, 08:57
  selam kozmik bakım, blogunu takip ediyorum sibel topcu adıyla.
  facebook sayfanı beğendim ve takibe aldım yine sibel topcu adıyla.https://www.facebook.com/pages/Kozmik-Bak%C4%B1m/130819960405840
  bağlantını facebookta paylaştım https://www.facebook.com/sibel.topcu.904

  YanıtlaSil
 66. gfc, g+ ayşe dalçık
  https://www.facebook.com/aysedalcikberk/posts/10152474396603614
  twitter: @aysedalk
  mail: ayse_dalcik@hotmail.com

  YanıtlaSil
 67. Merhaba :)
  takipçinizim gfc : josafir jr.
  https://www.facebook.com/josafir.blackmoon/posts/313931165453003
  josafirr@hotmail.com

  YanıtlaSil
 68. Merhaba yorumum cikmadigi icin tekrar gonderiyorum :) ilginiz icin cok tesekkur ederim..

  Facebook hesabımda herkese açık olarak paylaştım.
  https://m.facebook.com/#!/Bsrozrkn
  Twitterdan (Bsrozrkn) ve google hesabımdanda takipteyim. Google hesabımdada paylaştım ama çok kullanmadıgım icin görülüp görülmedigi konusunda emin degilim. Umarım sanslı kişi olurum ilk defa :)

  Bsrozrkn@hotmail.com

  YanıtlaSil
 69. Kozmikcim sonuçlar ne zaman belli olacak ?

  YanıtlaSil
 70. İki kez yorum gondermeme ragmen yayinlanmadi neden anlamiyorum. Faceden sordum aslinda size tekrar gondermemi soylediniz. Boyle zorluk engel cikuyo ya onume israrci olmak istiyorum. Kendimi sansli hissediyorum sanirim o cekilisten benim ismim cikicak lutfen yardim edin en azindan cekiliste ismimin olucagini bikeyim :)

  YanıtlaSil
 71. sevgili moon, yarın blogta olacak.

  YanıtlaSil
 72. hatırlıyorum sevgili büşra. sadece sizin değil diger arkadaşlarımızın yorumları da beklemedeydi. benim evimi taşımamdan kaynaklandı gecikme. sizinle ilgisi yok, engel ya da zorluk olarak görmeyin! :) yarın sonuçlanacak çekiliş, bol şans diliyorum. sevgiler:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.