Kova Burcunda Güzellik ve Bakım

26 Şubat  2014 saat 16:55’ten 28 Şubat 2014 saat 16:52’ye kadar Ay Kova Burcunda küçülecek;
Kova Burcu etkisi güzellik ve bakım konusunda da yağları daha değerli kılacak. Bu avantajı doğru biçimde kullanarak bu günlerde tercihimiz yağ bakımları olmalı.
İhtiyacımız varsa diğer bir tercihimiz de saç uzatma kürleri olmalı. Çünkü bu günler saçların hızlı uzamasına da katkısı çok fazladır.


Ay Kova Burcunda iken,
Bitkisel yağlarla yapılan bakımlar daha etkilidir.
Saç uzatma kürlerinden birini saç diplerine uyguladıktan sonra saç boylarına ve uçlarına besleyici yağlar uygulayarak uzamanın yanında sağlıklı ve nemli saçlar da elde edebilirsiniz.
Kova Burcu günlerinde kirpiklerinizi güçlendirmek için yağ bakımı uygulayabilirsiniz.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. Kozmikcim ay büyüyor mu küçülüyor mu anlamadım. Başlıkta küçülüyor demişsin ama saç uzatma kürlerini önerirken büyüyen ay dönemi demişsin. Bilgilendirmeni rica ederim. Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Ben de kova burcuyum :) pazartesi gunu maya maskesi yaptim simdi hangi maskeyi yapmami onerirsiniz acaba kozmik bakimcim :) tesekkr edyrm simdiden

  YanıtlaSil
 3. sevgili ezgi başlıktaki doğru. 2 marttan itibaren büyüyen ay fazına giriyoruz. uzatma kürleri daha da etkili olacak, uygulamayı ihmal etmeyin.sevgiler:)

  YanıtlaSil
 4. sevgili huriye ayın etkisi tüm burçlar için geçerlidir. yani burcunuz ne olursa olsun o günün etkilerini baz alarak bakım yapın. sevgiler:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.