Sayfalar

Terazi Burcunda Güzellik ve Bakım

10 Ağustos  2013 Saat 16:06’den 12 Ağustos  2013 Saat 23:17’ye Kadar Ay Terazi Burcunda Büyüyecek;

Terazi burcu etkisindeyken en etkili bakım şekli yağ bakımları olacak. Kadim dostumuz zeytinyağı bu günlerde kurtarıcımız olabilir. Evinizde farklı bitkilerin yağları varsa bunları da kullanabilirsiniz.

Saçlarımız bu yağları diğer günlere oranla daha fazla emecek ve depolama eğiliminde olduğu için içine hapsedecektir.
Saçınızın ihtiyacına göre istediğiniz yağ ile bakım yapabilirsiniz. İsterseniz karma yağları da tercih edebilirsiniz.
Saçların köklerinden çok boyları etki alanına girdiğinden yanık saçların onarılması kolaylaşacak.

Bu iki hafta saç uzamasını hızlandıracağı için uzamaya etki eden bakımları da tercih edebilirsiniz.
Terazi günlerine uygun bakımları listeleyecek olursak eğer,
*Kirpik Bakımı
*Çeşitli yağ bakımları

10 yorum:

 1. shift ve bazı digger tuşlarım bozuk. bu nedenle size bir sure gülümseyemeyecek, sorularınızı cevaplarken parantezler açamayacak ve harfleri yerli yerinde kullanamamaya, bazen de çifter çifter kullanmaya devam edeceğim..

  YanıtlaSil
 2. Kozmik Bakımcım merhaba saçıma keratın bakım yapmak istiyorum da ne zaman yaptırsam güzel ve saçıma faydalı olur önere bileceğin bir tarih var mı ?

  YanıtlaSil
 3. Mrb sinameki kürü uyguluyorum bugun 3.kürü yaptim sac boyatmak istiyorum diplerim baya acildi ve sacim boyasi geldigi icin baya sertlesti boyatmamin küre herhangi bir sakincasi olur mu

  YanıtlaSil
 4. merhabalar ben bu zamanlarda saçlarımı kestirmek istiyorum hızlı uzaması ve gürleşmesi açısından. bu günler yakın mıdır

  YanıtlaSil
 5. göknur hanım aslan günleri bunun için çok uygundu fakat geride bıraktık.15 ve 16 ağustostaki yay günlerini değerlendirebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 6. sevgili barburc boyanın sinameki kürüne olumsuz bir etkisi olmaz.

  YanıtlaSil
 7. hacer hanım bu konuda uzun bir süredir avantajlı bir dönemdeydik ancak bu dönem sona erdi. şimdi ancak alternatifleri var.onun için de ekim ortalarını beklemek durumundayız.

  YanıtlaSil
 8. Tsk ederim sinamekinin yani sira yag karisimini kullaniyorum ayni zamanda sampuanimada cam badem corekotu ve keten tohumu ekledim boya kimyasal olunca bu kdr ugrastigim bosa gider tekrar yipranir die tedirgin oldm cnku baya bi kestirdim kesimden sorada hic boyamadm kürlere basladm

  YanıtlaSil
 9. Bir buçuk haftadır falan sitenizi takip ediyorum. Gerçekten yazdıklarınız çok doğru. Çalışmalarınız daim olsun, biz de hep takip edelim :)

  YanıtlaSil
 10. sevgili kısıkses çok teşekkür ediyorum. burada olmanız beni çok mutlu eder, hoşgeldiniz.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.