Akrep Burcunda Beslenme, Saglık, Güzellik ve Bakım

12 Ağustos  2013 saat 23:17’den 15 Ağustos  2013 saat 04:04’e kadar Ay Akrep Burcunda büyüyecek;

Bu gece Ay Akrep Burcuna geçiyor. Enerji kaynağımız olan karbonhidratların çekim alanına giriyoruz. Perşembe gününün ilk saatlerine kadar bu etki devam edecek.

Karbonhidratlar sayesinde ihtiyacımız olan enerjiyi sağlarken bu besin türünün iki kat etkili olacağını da unutmayalım. Üstelik büyüyen ay fazındayken!

Kilo almak istemiyorsak karbonhidrat içeren porsiyonlarımızı ya küçültmeliyiz ya da durumumuza göre tamamen iptal etmeliyiz.
Diyabet söz konusu ise her zamanki kadar karbonhidrat tüketilse bile etkileri bu kez iki kat olacaktır.
Bu günlerde suya olan ihtiyacımız da artacaktır, suyu bol tüketmekte fayda var.

İdrar yolu ve üreme organları hassas olacak. Tedavi için avantaj sağlarken bu bölgelerin ameliyatı için olumsuzluklar doğabilir.
Ay büyürken genel olarak tüm ameliyatlarda iyileşme süreci zorlaşacaktır.
Bedenimiz kadar cildimiz ve saçlarımızda neme daha fazla ihtiyaç duyacak. Bu durumda nem maskeleri için ideal bir zaman diyebiliriz. Bunun dışında kalan bakımlar için uygun değil.
Google Plus Paylaşımı

3 yorum:

 1. sevgili kozmikcim,cuma günü düğün var o güne kadar saç boyama günü var mı?saçım çok beyaz.birde konu ile alakalı değil ama senin ne kadar araştırmacı olduğunu seni 3 yıldır takip ettiğim için biliyorum.ne olur bu derdime çare:hiç arabaya binemiyorum.araba tutuyor yolculuk işkence.geçen gün çok kısa mesafeydi 50 dk.yola giderken mahvoldum.üstelikte çocuklarım yanımda .ben kendi derdime düşüyorum onlarla ilgilenemiyorum.yolculuk hapı artık doktora gitmesek veilmiyormuş.göbeğine metal para yapıştır diyorlar,bitane kurufasulye yut diyorlar,seninde fikrin var mı?

  YanıtlaSil
 2. sinemaki bu ara boya için uygun gün yok ancak böyle acil durumlarda uygun günlerin dışına bende çıkıyorum mecburen. en azından akrep etkisinin sona ermesini bekleyip perşembe günü boyatabilirsin.
  mide bulantısı için olan hapları aile hekimleri yazıyor, evde mutlaka bulundurun. bunun dışında bahsettiğiniz yöntemlerin etkisi olur mu ne derece doğrudur hiç bilmiyorum. yalnız tamamen kurtulmak için EFT yöntemini deneyebilirsiniz. burada anlatamam ama internette uygulanışı var, videoları da var. denemenizi öneririm. basit bir uygulama.

  YanıtlaSil
 3. Ben de araba tutangillerdenim malesef.yıllardır kurtulamadım.arabaya biner binmez uyursam biraz sonra uyandığımda artık midemin bulanmadığını görüyorum ve yolculuk rahat geçiyor ama her zamanda uyuyamyorum o zaman yandım muhakkak bulanıyor EFT ile bir sürü şey yapılabiliyor ama araba tutmalarını bilmiyordum bir denemeli.Teşekürler kozmik bakım :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.