Güzellik ve Bakım

02 Haziran  2013 saat 09:33’den 04 Haziran  2013 saat 18:53’e kadar Ay Koç  Burcunda küçülecek;

Ay Koç Burcunda iken protein ve vitamin içeren bakımlar saçlarınıza çok iyi gelecektir.
Vitamin ampulleri ve piyasadaki protein içerikli saç maskeleri işinizi kolaylaştırabilir. Alternatif olarak yumurta, bal vb. malzemelerle kendi saç bakım maskenizi hazırlayabilirsiniz. Maya maskesi de içerisinde  protein barındırdığından bu günlerde rahatlıkla uygulanabilir.

Koç Burcu günleri saçları boyamak için de uygundur. Bu günlerde yapılan boyaların hem renk kalitesi hem de kalıcılığı sizi çok memnun edecektir. 

Eğer cilt bakımı yapacaksanız yine protein ve vitamin içeren maskeleri tercih etmeniz sonuç açısından oldukça doğru bir karar olacaktır.

Koç Burcu günleri aynı zamanda kirpik bakımı için de en doğru zamandır.

Sinameki ve Karanfil kürü için de etkili günler.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

4 yorum:

 1. kozmikim bu saç kesim günü nezaman ki?şu kırıklardan kurtulayımda daha çabuk uzasın saçlarım.tutturabilirsem kesim tarihini inşallah bu ilk olucak.

  YanıtlaSil
 2. ay prensesi önümüzdeki hafta ortası olacak, sanıyorum çarşamba ya da perşembe.

  YanıtlaSil
 3. kozmikcim ben ayın 4 'nde saat 12:00,13:00 arası kırıklarımı almıştım nasıl bir hataya düştüm saçlarımı ürküttümmü yoksa?koç burcu günlerinde de kesilmiyor muydu?verdiğiniz tarihte ucundan kırpsam uzama da etkili olur mu?ne olur cevapla....

  YanıtlaSil
 4. sinemaki bir sure koç burcu saç kesimi için uygun olmayacak. önümüzdeki hafta ortası ay aslana geçtiğinde telafi edebilirsiniz, endişelenmeyin :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.