Sayfalar

Güzellik, Bakım ve Alısveris

08 Mayıs 2013 saat 15:21’den 11 Mayıs  2013 saat 00:20’ye kadar Ay Boğa  Burcunda olacak;
(10 Mayıs 2013 saat 03:28’de Yeni Ay gerçekleşecek.)
Önümüzdeki on beş gün Ay büyüyen fazda olacak!
Ay Boğa Burcundayken mineraller her zamankinden daha etkilidir. Mineral içeren cilt ve saç bakım maskelerini en iyi bu günlerde değerlendirebilirsiniz.
Saç köklerimizi güçlendirmeye yardımcı olan bu günlerde; mineral açısından zengin hazır maskeler, kil maskeleri, maya ile hazırlayacağınız maskeler, yumurta kullanarak yapabileceğiniz maskeler, mineralli sular, ısırgan gibi demir içeren çaylar iyi birer alternatif olabilir.
Kirpikleri güçlendirmek için iyi bir dönem.

Cilt bakımına ihtiyaç duyuyorsanız  mineral içeren maya ve kil maskeleri için etkili günler.
Bu günlerin bir diğer özelliği ise alışveriş için son derece şanslı etkiler sağlamasıdır.
Ayrıca önümüzdeki iki hafta Ay büyüyen fazda olacağından yediklerimiz, içtiklerimiz ve uyguladığımız bakımlar iki kat etkili olacak! Ay bu iki hafta boyunca saç ve kirpik köklerini güçlendirmede ekstra destek verecek bizlere.
Saçlarımız uyguladığımız bakımlarla daha kolay tedavi olacak ve daha çabuk uzayacak!
İki hafta boyunca vitamin ve mineraller açısından zengin beslenmeniz sağlığınızda olduğu kadar cildiniz ve saçlarınızda da olumlu değişim sağlayacaktır!
Hem Boğa Burcu günleri hem de önümüzdeki iki haftalık büyüyen ay dönemi karanfil kürü için gayet olumlu etkiler sağlayacak.
10-25 Mayıs arası ise sinameki küründe başarı elde etmek için son derece elverişli bir dönem.

13 yorum:

 1. Kozmikcim bu haftadan itibaren sinameki kurume ara vermeyi düşünüyordum 8 hafta oldu başlayalı karanfil yapayım diyorum sence sinamekiye ara vermeden devam mi edeyim çok etkili olacağını söylüyorsun:/kararsız kaldım:(

  YanıtlaSil
 2. bu iki hafta uzama açısından çok önemli. dolayısıyla sinamekiye büyüyen ay dönemlerinde ara vermek yerine küçülen ay dönemini tercih etmelisiniz. ara vermekteki amaç saçı dinlendirmek. bunu ay fazlarına göre ayarlayarak sekizinci haftadan önce de yapabilirsiniz aklınızda olsun. şimdi isterseniz ara verebilirsiniz tabi ama bundan sonrası için yukarıda yazdıklarımı dikkate alırsanız zamanı daha doğru kullanmış olur ve daha iyi neticeler alırsınız.

  YanıtlaSil
 3. Bugünü kendime bakım günü ilan ediyorum...Cildime kil maskemi yapayım.Kozmikcim saçlarımı da yıkadıktan sonra en son maden suyu döksem olur di mi?

  YanıtlaSil
 4. maden sularına eskisi kadar sıcak bakmıyorum artık. mineralleri mayadan almak daha sağlıklı geliyor.
  şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 5. selam sivilceler için bildiğiniz kür var mı?

  YanıtlaSil
 6. Zeynep hanım lavanta kürünü deneyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 7. teşekkür ederim kür için bu günler uygun mu peki:)

  YanıtlaSil
 8. Zeynep hanım 25 mayısta başlamanız daha uygun olur:)

  YanıtlaSil
 9. Kozmikcim sac boyama ve kesim icin hangi gunler uygundur?

  YanıtlaSil
 10. Kozmikcim sac boyama ve kesim icin hangi gunler uygundur?

  YanıtlaSil
 11. bir haftamız var tugba hanım:)

  YanıtlaSil
 12. kozmik bakımcım alışveriş gününe açıkcası hiç inanmamıştım varyaa cumartesi bugün acayip rahat alışveriş yaptım çok kararsız bi yapıya sahibimdir vede 36 beden bile bol olur bana kıyafette 36yı bulsam şükrederim hep çok naadir aradıgımı bulurum hep daralttırırım inan varya acayip derecede şanslı bi gündü bugün benim için tesettürde 36 beden bulmakda güçlük çekiyorum hep, etek pardesü 36 buldum ilk defaa çok müthiş bişey bu hay allah razı olsun senden bu arada sana söylüceklerim vardı mailimi açamıyourum :( tşk ederim herşey için

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.