Sayfalar

Güzellik ve Bakım

08 Ocak 2013 saat 10:28’den 10 Ocak  2013 saat 10:54’e kadar Ay Yay  Burcunda küçülecek;

Ay Yay burcunda iken protein ve vitamin içeren bakımlar saçlarınıza çok iyi gelecektir. Vitamin ampulleri ve piyasadaki protein içerikli saç maskeleri işinizi kolaylaştıracaktır.
Evinizde bunlar bulunmuyorsa yumurta, bal vb. malzemelerle kendi saç bakım maskenizi hazırlayabilirsiniz. Maya maskesi de içerisinde  protein barındırdığından bu günlerde rahatlıkla uygulanabilir.
Eğer cilt bakımı yapacaksanız yine protein ve vitamin içeren maskeleri tercih etmeniz sonuç açısından oldukça doğru bir karar olacaktır.

8 yorum:

 1. kozmikcim vitamin ampülleri dediklerin evigen bpanten bemiks bunlarmı..protein ve vitamin günlerinde sinemaki kürüde uygulayabilirmi veya sinemaki kürünü hangi günlerde kullanabiliriz.

  YanıtlaSil
 2. canım yaa boya ve saç kesim gününün zamanı belli mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 17 gibi olur eflhatun.15 inden itibaren takip et ki kaçmasın.

   Sil
 3. vitamin ampulleri bephantene bemix ve evigen evet :)

  YanıtlaSil
 4. menekşelalenin de dediği gibi ampuller bunlar. sinameki uygulamak için yağ günleri, protein ve vitamin günleri en uygunu. zorda kalındığında mineral günlerinde de uygulanabilir ayşe.

  YanıtlaSil
 5. :) çok teşekkürler hepinize yardımcı olduğunuz için...

  YanıtlaSil
 6. Doktorum bana evigen ampul yazmıştı. 3 ampul şampuanıma kırp kullandım . Sonuç inanılmaz. SAÇ dökülmelerim azaldı ve saçlarım hacim kazandı. Fiatı 4.5 tl evigen ampul ün. devler zaten karşılıyor. Tavsiye ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vitamin ampulleri bu anlamda çok etkili.özellikle şampuan içerisinde değil de (birkaç dakika da akıp gittiği ve saç derisi tarafından emilimi için bu süre yeterli olmadığından)temiz saç diplerine sürüp beklettiğinizde etkisi kat kat artacaktır:)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.