Güzellik ve Bakım

07 Aralık  2012 saat 20:35’dan 09 Aralık  2012 saat 23:51’e kadar Ay Terazi  Burcunda küçülecek;

Saç bakım yağlarını severek uyguluyorsanız, Ay’ın Terazi Burcundu olduğu bu günler tam size göre.
İsterseniz hazır olarak bulabileceğiniz saç bakım yağlarını, isterseniz tek tek  alıp evde hazırlayacağınız kendi bakım yağınızı kullanabilirsiniz.
Dilerseniz karışım yağlar kullanmak yerine saçlarınıza çok iyi geldiğini keşfettiğiniz tek bir yağ ile bakım uygulayabilirsiniz.
 
 
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

10 yorum:

 1. Sinemak için elverişli bir gün sanırım?vitamin gününü bekleyeyimmi yoksa hemencik sürüvereyim mi:)

  YanıtlaSil
 2. terazi günlerini de değerlendir, yay'ın son günlerini de:)hemen hemen 1 hafta olur arada.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallahi dün akşam yaptım kürümü,miss gibi oldu yemin ediyorum.Yumuşacık ipek gibi..Protein günlerinde yapınca bu kadar yumuşak olmuyor anlayamıyorum yağın etkisi sanırım..Uzatmaya etkisi hangisinde daha kaliteli oluyor bilemyorum ama yumuşaklık hissi şahane gerçekten..Güzel bir program olacak o zaman terazi günleri ve yayın son günü diyerekten bir liste hazırlıyorum kendime..Umarım en yüksek randımanı alırım kozmikim sayende..Nişanıma kadar uzun saçlarım olsun istiyorum,ee malum kısa saçla model zor:(

   Sil
  2. güle güle sev saçlarını diyeyim o zaman:)
   hem yağ hem protein günleri uzamaya mineral günlerinden daha fazla etkilidir.
   bahsettiğin etki farkı tesadüf olabilir. dikkatle gözlemle, her seferinde aynı oluyorsa bir süre sonra sadece yağ günlerini kullanabilirsin. ancak istediğin uzamayı elde edene kadar yağ,protein ve mineral günlerini kullanmalısın.yoksa iki uygulama arası çok uzar ve etki azalır.

   Sil
  3. Teşekkür ederim,ufak ufak notlar alıyorum bakalım anlamlı bir veriye dönüşürse paylaşırım şüphesiz:)

   Sil
 3. kozmikcim ben daha önce demiştim yılan yağı ve zeytin yağı kullanmaya başladım ya ben bu bakımı bir kaç kez uyguladıktan sonra içine sarımsak yağıda koysam aynı şampuanda kullanılan gibi etkisini gösterir mi yoksa hiç katmayayım mı

  YanıtlaSil
 4. ben sarmısagı ayrı bir yerde zeytinyağı ile hazırlayıp bakım sırasında diğer yağa karıştırmanı tavsiye ederim. bazen o kadar ağır oluyor ki kokusu tüm yağı atmak zorunda bırakabiliyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim kozmikcim. Bu ay bir türlü saçıma bakım yapamadım maya günlerinde de yağ gününde de hep birşeyler çıktı kaçırdım inşallah sıradaki bakımlarda uygulicam :)

   Sil
 5. kozmikim arıyorum bulamadım aralık kesim ayı 20 23 arası demiştin di mi doğru mu hatırlıyorum?

  YanıtlaSil
 6. evet menekşelale,doğru hatırlıyorsun:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.