Sayfalar

Tırnak Sorunları Neyi Anlatıyor


Tırnak sorunları dönem dönem herkesin yaşadığı bir problemdir ve altında mutlaka bir neden yatmaktadır.

Şimdi sizlerle paylaşacağım yazının bu konuda fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağını umuyorum.

İşte o yazıya ulaşabileceğiniz link.

.
.
.
.
.

5 yorum:

 1. son dönemde tırnaklarımda kırılma fazlalaşmı ve kansız olduğuma kesin kanaat getirmeye başlamıştım bunun için dr'a gitmeyi düşünüyordum ve paylaşımın bana bir kez daha bu durumu ertelemem gerektiğini hatırlattı.

  YanıtlaSil
 2. harekete geçirebildiğim için mutluyum:) bir sorun varsa bu saça da yansır ve yapılan bakımlar istenilen etkiyi yaratmaz!

  YanıtlaSil
 3. sağ ayak baş parmagım sürekli mor benim ama ben bunu uzun süre topuklu ayakkabı giydigimden oluyo diye düşünürüm çünkü tırnagım sürekli ayakkabıya değe değe oluyo bu ama uzun süre iyilerşmiyo tümsekleşiyo tırnak bi sorun olabilirmi acaba ilk morardığında doktora gitmeyi düşünmüştüm bende ama gitsem bile detaylı bi araştırm yapılırmı bilemiyorum tırnak morarması yani geçiştirilebilir diye düşünüyorum tşkler bilgi için kozmikciim ... :))

  YanıtlaSil
 4. Selam kozmik,ben yazıya erişemiyorum sanırım kaldırılmış olacak..Benim konu ile ilgili bir sorum olacak sana.sol ayak baş tırnağım darbeye bağlı mosmor oldu,sonrada üstteki düşmeden alttan yeni tırnak geldi.Tam olatak uzayıp çıkması,eski tırnağın keslip kaybolması ciddi zaman aldı.
  şimdi tırnak tek ama kenarlar kavisli gibi,bir yerde renk farkı var gibi.Doktora gösterdim mantar olmuş olabilir dedi..Bazı ürünler önerdi,düzenli kullandım ama çok değişiklik yok,bazı kozmetik ürün satan dükkan ve eczaneden de birkaç tırnak bakım ürünü denedim ama net bir yanıt alamadım.Senin benim için bir önerin olur mu?

  YanıtlaSil
 5. sevgili marmarafeb karbonatı öneririm. uygulanışına çok okunanlar listesindki ayak mantarı konusundan ulaşabilirsiniz. şifa diliyorum:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.