Güzellik ve Bakım

08 Kasım 2012 saat 06:34’ten 10 Kasım  2012 saat 11:34’e kadar Ay Başak  burcunda küçülecek;

Bu günlerde saç köklerini güçlendirecek bakımlar uygulayabiliriz. Özellikle mineral içeren bakımlar saçlarımız için çok faydalı olacaktır. Kil maskeleri uygulayabiliriz. Ayrıca mayanın içeriğindeki mineralleri de değerlendirebiliriz.
Mineralli su ile saç diplerine masaj yapmakta iyi bir alternatif olacaktır. Alacağımız bu önlem, sonbaharda gerçekleşen saç dökülmelerini mümkün olduğunca engelleyecektir.
.
.
.
.
.
  
       
   
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

3 yorum:

 1. kozmik birşey sormak istiyorum.Vermiş olduğun tarihlerden 1-2 gün sonra uygulamayı yaptığımızda yine de etkisini görebilir miyiz?
  Mesela 10 kasım da kil maskesi yapsam saçıma yinede faydası olur dimi? Çalışınca hft için bu tip şeyler yapmak zor oluyor. Pazarları yapabiliyorum.

  YanıtlaSil
 2. tabiki etkisi olacaktır ama ne kadar olur tartışılır. her malzemeyi kendisine ait günde kullandığında hem emeğine hem harcadığın zamana değecek bir etki söz konusu olacaktır.ayrıca daha kısa sürede etki sağlayacağından zmandan ve malzemeden de tasarruf sağlanıyor, dolayısıylada daha ekonomik oluyor:)

  YanıtlaSil
 3. Tam maya maskesi günü ne zaman diye bakmaya geldim ki süper olmuş bu tarih. Hiç üşenmeden birazdan maskemi yapacağım saçlarım için. Teşekkürler kozmik bakım :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.