Sayfalar

Güzellik ve Bakım

14 Ekim  2012 saat 02:01’den 16 Ekim  2012 saat 03:06’ya kadar Ay Terazi  burcunda küçülecek;

(15 Ekim  2012 saat 13:02’de Yeni Ay  gerçekleşecek )

Ay Terazi Burcu’nda ve saçlar için en etkili bakım yağlar! İsterseniz tek bir yağ, isterseniz karışım yağları saçlarınıza uygulayabilirsiniz bu günlerde.

15 Ekim pazartesi günü yeni ay gerçekleşiyor ve bundan sonra Ay büyümeye başlıyor. Saç bakımı için özellikle bu tarihten sonrayı tercih ederseniz etkiyi ikiye katlayabilirsiniz. Saçlarının hızlı uzamasını isteyenler için önümüzdeki iki hafta boyunca yapacakları bakımlar önemli.

Saç kestirmek için uygun günler gibi görünse de Yeni Ay’ın gerçekleştiği gün saç kestirmek erken beyazlamaya neden olacağından dikkatli olmakta fayda var!
.
.
.

12 yorum:

 1. MERHABA KOZMİK BAKIM.YAKLAŞIK 2 AYDIR KESİM GÜNÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.KESİM İÇİN UYGUN GÜNLER GİBİ GÖRÜNSEDE YAZMIŞSINIZ.EKİM AYI KESİM İÇİN EN UYGUN 2 GÜNÜN TARİHİNİ YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

  YanıtlaSil
 2. ekimin sonunda kesim günü yok muydu kozmikcim :)

  YanıtlaSil
 3. ama kestirirsekte daha erken beyazlarmış saçlarmız nasıl olcak şimdi :(

  YanıtlaSil
 4. geçen ay uygun saç kesimi günü olmadığından böyle uzun bir dönem bekledik ama hep söylediğim gibi ekimin son günlerinde ugun günler olacak. bu da 27,28 ekim olur :)

  YanıtlaSil
 5. 27 ve 28 i bayram günleri oluyo yaa nasıl kestiricez bayramda evimde degilimki püff kestirmedim o kadar bekledim tarihii :(( 29 u olsa olmuyo mu ??

  YanıtlaSil
 6. kil maskesi maya maskesi yapabiliyomuyz bu dönemde kaçırıyorum hep saç bakım tarihlerini misafirim çok bu ara :((

  YanıtlaSil
 7. yapabilirsin tabi ama onları kendi günlerinde yapıp daha etkili olmasını sağlamak için veriyorum bu tarihleri, her şeyi farklı günlerde yaparsak bu blogun anlamaı kalmaz değil mi ;)

  YanıtlaSil
 8. ben aranıza yeni katıldım heycanla yağlarımı surdum saçıma yoğun bir bakım yapıcam ilk defa böyle bir uygulama yapıyorum umarım cabuk öğrenirim bilmediğim çok şey var.

  YanıtlaSil
 9. hoş geldin:) şifa olsun.. sıkça takip edilirse çok kısa sürede öğrenilebilir, merak etme..bizler de buradayız zaten,yardımcı oluruz hep birlikte:)

  YanıtlaSil
 10. teşekkürler bakımlara son gaz devam ediyorum fakat saç uçlarım çok kötü ne zaman kestirmeliyim?

  YanıtlaSil
 11. bayramda saç kesimi için uygun günler olacak, o zaman kestiremezseniz bir ay sonra yeniden olacak.

  YanıtlaSil
 12. çok teşekkür ederim cvplarınız için 28 i gibi mi acaba çok soru soruyorum ama

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.