Sayfalar

Güzellik ve Bakım

 
09 Ekim  2012 saat 14:54’ten 11 Ekim  2012 saat 22:23’e kadar Ay Aslan  burcunda küçülecek;

Ay Aslan Burcu’nda iken saç bakımı için en uygun gündür. Bu günlerde saçlarınıza mutlaka bakım yapmanızı öneriyorum. Protein ve vitamin içeren bakımlar uygulamanız etkiyi arttıracaktır.

Ayrıca saç boyamak için de Aslan günleri son derece uygundur. Bu günlerde yapılan boya hem renk kalitesi bakımından hem kalıcılık bakımından mükemmel olacaktır.
.
.
.
.
.

10 yorum:

 1. şansa bak ya adet günüme denk geldi :( bugun 3 günü boyatsam bişey olurmu? yada son günümü boyatsam sence napayım.

  YanıtlaSil
 2. aynen benimde öyle bayrama kadar tekrar boya günü gelirmi acaba ?

  YanıtlaSil
 3. mayanın %50sinin protein olduğunu ve içinde b grubu vitaminler olduğunu yazmıştınız. Bu durumda bu günlerde saçımıza maya maskesi yapabiliriz sanırım.

  YanıtlaSil
 4. regl döneminde boyamanızı hiç tavsiye etmiyorum.diğer uygun günler bayrama rastlıyor ama ben 20-22 ekim gibi alternatif bir gün vermeyi düşünüyorum bayram için ;)

  YanıtlaSil
 5. evet maya maskesi yapabilirsiniz:)

  YanıtlaSil
 6. oh iyi iyi sevindim kesim günüde aynı tarihlere denk gelirse süper olur :)

  YanıtlaSil
 7. desenize kesim tarihide bayrama denk gelecek :(

  YanıtlaSil
 8. kaçırmışım diye üzülüyordum gerçi haftaya boyatmak istioum bayram için daha iyi olur ben 4-5 ay önce vermiş olduğun tarihte saçlarımı boyattım ve o gerçekten çok güzeldi bir daha öyle olmadı yani tam anlamıyla tutmuştu renk şok oldum sarıdan karamele geçmiştim ve beklemiodum sonraki boyatmalar daha mat daha sağlıksız geçti sanki onun için ideal günde boyatmak istioum ve yardımlarını beklioum emeğin için çok ama çok saol.

  YanıtlaSil
 9. tam olarak ne zamndı dilek?

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.