Ekim Ayı Epilasyon Günleri

1.SEÇENEK

02 Ekim  2012 saat 03:25’ten 04 Ekim  2012 saat 13:46’ya kadar Ay Boğa  burcunda küçülecek;

2.SEÇENEK

11 Ekim  2012 saat 23:23’ten 14 Ekim  2012 saat 01:01’e kadar Ay Başak  burcunda küçülecek;
3.SEÇENEK


29 Ekim  2012 saat 22:49’dan 31 Ekim  2012 saat 19:40' a kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz.

 Ay’ın boğa ve başak burçlarında küçüleceği  bu günler,  epilasyon için ekim ayının en uygun günleridir. Ancak unutmayın ki bu günlerin etkisini görmek istiyorsanız tüyleri kökünden alacak bir yöntem kullanmanız şart!

Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için şimdiden epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile nemlendirin.


Yöntem hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.
Ağda sonrası bakımla ilgili bu bilgi ve bu bilgi de ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.
Bu günlerin farklı özelliklerinden de faydalanmak istiyorsanız buraya ve buraya bakmanızı öneriyorum.
.
.
.
.
 
 
Kozmik Bakım
Kozmik Bakım

Sağlıklı yaşam,bakım kürleri,şifalı bitkiler..

111 yorum:

 1. güle güle kullanın, en yüksek faydayı görmeniz dileğiyle:)

  bir şey daha :)
  yarına kadar bolca ısırgan otu temin edin, çok güzel bir kür uygulayacağız bu iki hafta.
  iyi bir markanın poşet çayını ya da güvendiğiniz bir aktardan taze ısırgan otunu alabilirsiniz.
  çok güzel bir arınma dönemindeyiz, mutlaka değerlendirip bedenimizi arındıralım hepbirlikte :)

  YanıtlaSil
 2. yuppide yuppi..bizde yarın arkadaşımla ikimizinde en uygun olan gün yani yarın ağdacıya gidecektik.. çok tatlı oldu bu durum şimdi :))

  teşekkürler kozmik bakım :))

  YanıtlaSil
 3. rica ederim, ne güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. amaaaa gelmişya bizim güzellik günümüüzzz :D oohh valla çok güzel denk geldi bu sefer reglime daha var veee iki tarihinde uyguuunn :D

  YanıtlaSil
 5. ısırgan ne için sadece arınma mı yoksa tüylerle de bi alakası var mı?

  YanıtlaSil
 6. yaşasın yine 2 alternatifimiz var ve epey günümüz de var. Sınırlı değil. Bende 2sini de kullanabilirim inş. Emeğine sağlık kozmik bakim.

  YanıtlaSil
 7. kozmikcim agda sonrasi limonla tuz karisimi surenler var seyreklestiriyormus duydunmu ne dersin canim

  YanıtlaSil
 8. canım benim 'mineral günleri' ve 'saç bakımı' başlıklarında '4 ekim 2012 saat 14:46'ya kadar ay boğa burcunda küçülecek' demişsin ama bu başlıkta '... 13:46'ya kadar...' demişsin. Bi yanlışlık mı var yoksa saatler değişkenlik mi gösteriyor? =)

  YanıtlaSil
 9. geçen ay ki tarih baya etkili oldu benim için gözle görülür incelme ve azalma var çok çok teşekkürler kozmik bakım :)

  YanıtlaSil
 10. Kozmik bakım canım çok sağol:)))))

  YanıtlaSil
 11. bluemel ısırganın direkt tüylerle ilgisi yok.ancak bedendeki bir çok zehirli maddeyi arındıran çok eski bir yöntem bu ve kanı temizlediğinden her türlü cilt probleminin iyileşmesine de destek veriyor. akne ve ağda sonrası oluşan iltihaplı duruma da faydası olacağını düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 12. fair tale ben bu limon-tuz uygulamasını sevemedim bir türlü. belki uzun zaman uygulayıp işe yaramadığını gördüğüm içindir. ayrıca beni takip eden arkadaşlar arasında kullanıp memnun kalmayanlarda oldu. tercihi senin :)

  YanıtlaSil
 13. gardenya saatler değişkenlik göstermiyor tabi, bu mümkün değil. istenmeyen tüyler konusu biraz daha hassas olduğu ve dar zamanı kapsadığından, doğu sınırındaki arkadaşlarında doğru şekilde faydalanabilmesi için saat farkını dikkate alarak veriyorum. aslında en başından beri böyle yapıyorum, ilk kez mi dikkatini çekti:)

  YanıtlaSil
 14. diğer mesajlar için de topluca şifa diliyorum ;)
  bu ay sizin ayınız olsun:)

  YanıtlaSil
 15. kalbi inşirah, tebrik ediyorum seni de :)

  YanıtlaSil
 16. ben 2. alternatifi tercih edicem çünkü çok kısalar
  teşekkürler kozmik bakım :)
  ısırgan ne içindi acaba ?
  marankinin bahsettiği kozmik beden temizliği gibi bir şeymi,
  önümüzdeki pazartesi yapmayı düşünüyorum da

  YanıtlaSil
 17. o zaman ben de yapmak istiyorum şu ısırgan olayını.
  buraya yazıcaksın değil mi nezaman yaplıcak nasıl yapılacak falan?

  YanıtlaSil
 18. Çok şanslıyım hep regl sonrasına denk geliyor. Nazar değmez inşallah. :D

  YanıtlaSil
 19. bluemel hazırlıyorum :)yetişirse hemen başlarız.

  YanıtlaSil
 20. zeynep bahsettiğin kür nedir bilemiyorum. sanırım geçen yıl duyduğum bağırsak temizliği benzeri bir kür. eğer sen
  n de bahsettiğin buysa aynı kürden bahsetmiyoruz. benim vereceğim çok daha keyifli olacak :)

  YanıtlaSil
 21. kozmik bakımcım ben tüylerimin hamileliğimle baraber fışkırdığını söylüyordum ya hep sana, bu ay öyle olmadı, geçen ayın ikinci tarihinde aldığım genital bölgem ve kollarım çıkmakta pek bi nazlandılar, kollarım çıkmadı hatta. genitalim de kendinden geçmiş bi şekilde çıkmaya başladı, ama bi kısmı çıkmış, bi kısmı çıkmamış, o yüzden bugün jiletle alıcam, az da olsa kötü bi görünüm arz ediyor, ikinci tarihe kadar çıkmayanlar da çıkar, aynı boyuta ulaşır jiletlediklerimle, ben de eldivenle alırım, umarım uzarlar o kadar, şimdi de uzasın istiyorum ki, tarihlerden faydalanabileyim. saatlerimi ister misin, yoksa hamilelik hormonlarından kaynaklandığını düşünerek üzerinde durmayalım mı, ama çok mutluyum var ya, çünkü geçen ay genital bölgemi 15 gün içinde iki kere almak zorunda kaldım, düşün yani aldım, sonra 15 gün içinde tekrar alınacak seviyeye geldi, öyle böyle değil, kalın kalın kıllardı, o kadar canım yandı ki, günlerce de o bölge sızladı ve ağrıdı. ama bu ay öyle değil çok şükür.

  YanıtlaSil
 22. teşekkürler kozmik bakım şifa olur inş.

  YanıtlaSil
 23. ilk tarihler bazen reglimin son gününe denk geliyor hani alınabilir de alınmayabilir de.ilk tarihleri kullansam fayda görür müyüm yoksa ikinci alternatifi mi bekleyeyim?çünkü bir kaç kere bitti diye aldım sonra hafif geldi yine.

  YanıtlaSil
 24. ikinci seçeneği kullanman daha iyi olur.

  YanıtlaSil
 25. bu ay ilk seçeneği uygulayanlar sadece bu kadar mı?

  YanıtlaSil
 26. ya bu ilk alternatif bana hiç gelmedi bu sefer.normalde 15 gün falan hiç çıkmazdı.
  ama şimdiden çıkmaya başladılar bile.

  YanıtlaSil
 27. ben de ilk seçeneği kullandım 2. seçeneği de kullanacağım kozmik bakım, teşekkür ederiz, ayrıca başlayalı tam 1 yıl oldu 24 ekimde başlamıştım

  YanıtlaSil
 28. eylül ayı ile bu aynı özellikte halbu ki bluemel.tamamı mı çıktı? belki geçen aydan beri çıkmayanlar çıkıyor olabilir.

  YanıtlaSil
 29. şifa olsun yarenkacım:)

  YanıtlaSil
 30. yok tamamı değil.yeni yeni çıkmaya başladı işte.ağustostaki tarihinde ise neredeyse 20 gün boyunca tertemizdi.anlamdım ben de.belki benim vücudumla ilgilidr.ama reglim de yakın değil

  YanıtlaSil
 31. Birinci alternatifi ben de kullandım. Artık lazere başladım ve verdiğin tarihlerle lazerin etkisinin çok daha fazla olacağını düşünüyorum. Lazerin kontrol seansı için 15-20 gün sonra gelmemi söylediler, fakat ay büyüyen fazda olacağı için gitmeyi düşünmüyorum. Kozmik Bakım sen bu konuda ne dersin?

  YanıtlaSil
 32. Teşekkürler kozmik bakım:)

  YanıtlaSil
 33. teşekkürler kozmik bakım! ilk tarihi kullandım ikinci tarih için bekliyorum. bir de sana mail atacağım bir soru için fırsat bulunca cevaplarsan çok sevinirim!

  YanıtlaSil
 34. Bnede ilk alternatifi kullandım Kozmik Bakım.Bu arada tüylerimin çıkma süresi 11 gün oldu artık ve çok inceler çok mutluyum.En zor sonuç alacağımı düşündüğüm bikini bölgesi beni çok şaşırttı ve büyük boşluklar var alan gittikçe daralıyor.Koltuk altı da incecik çıkıyor ama çıktığı alanda bir değişme yok.
  Bu arada şunu da belirtmek istiyorum önceki aylarda tüyleri aldığımda incelik vardı ancak eylül ayında ilk alternatifte almıştım bana tüyler daha koyu renkte çıktı gibi geldi.Sanırım o aya bana yaramadı.Onun dışında herşey normal ve azimle devam ediyorum çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 35. A bu arada eylül ayında ilk alternatifi kullandığımda reglime 7 ya da 8 gün vardı ondan kaynaklıdır belkide.ayrıca tarihleri hiç kaçırmadan sadece bu tarihlerde alıyorum tüyleri.

  YanıtlaSil
 36. bu ay senin için çok iyi olmuş gerçekten işlletmeci.eylülün regl döneminle ilgisi yok, başka bir nedenden dolayıdır.

  YanıtlaSil
 37. fullmoon 30 ekimde gidersen sorun olmaz.

  YanıtlaSil
 38. bluemel 20 gün boyunca temiz kaldıysa sonrasında da çok yavaşlamıştır ve tamamı çıkamamıştır.sen aldıktan sonra daha kalanlar daha hızlı çıkmıştır. daha önce de örnekleri oldu, sorun yok yani :)

  YanıtlaSil
 39. kozmik bakım mailini aldım çok teşekkürler! bir de buradan sana bir başka sorum olacak. aslında epilasyonla alakalı değil ama herkesin ilgilenebileceği bir konu o yüzden buradan yazayım belki bir başlık oluşur diye düşündüm. ben bebek yağını kendim yapmak istiyorum. hazır almaktansa. ama neler katabilirim emin değilim. bir arkadaştan zeytinyağı,badem yağı ve papatya yağı karışımı duydum. başka böyle tavsiye edebileceğin yağlar vs. olabilir mi? aklıma lavanta yağı geldi o da çok güzel kokar diye ama bebek için kullanılacağından emin olamadım.

  YanıtlaSil
 40. Kozmik Bakım cevap için teşekkür ederim. Yalnız kontrol seansı için 15-20 gün sonra demişlerdi. Ben ayın 2 sinde gittim, ayın 30 una kadar 28 gün geçmiş oluyor. Bu durumda kontrol seansı değil de yeni bir seans olmaz mı?

  YanıtlaSil
 41. evet yeni bir seans olur. ben daha geç tahmin etmiştim, istersen arada git.

  YanıtlaSil
 42. bebek için hangi yağlar uygun olur bilemiyorum,hassa bir konu.ben olsam iyi bir firmanın alkolsüz bebe yağını tercih ederdim.onlar alerji testlerinden de geçmiştir.

  YanıtlaSil
 43. Alerji testinden gecse bile çoğunda paraben gibi zararlı birşeyler mutlaka oluyor. Yine de onlara bakacagim tabi. Bir de internette hepsinin icerigi yazmiyor tek tek gidip bakmak gerekiyor cogu zaman

  YanıtlaSil
 44. buyrun o zaman size ev yapımı bebe yağı :)

  YanıtlaSil
 45. Bebe yagi tarifi icin cok teşekkürler. Ben de aynisefayi yabanci sitelerde cok okudum. Simdi bu yağlari almak lazim aktardan. Bu arada bugün organik diye bir yag gosterildi eczanede 50 kusur minicik sise:( baska bir marka da araştırırken gözüme ilişti. Sampuan icin de araştırma yapıyorum bir yandan da. Sanirim bebe yağını kendim hazırlar kendime de denerim. Cok kuru ciltliyim cunku:)

  YanıtlaSil
 46. Kozmik bakım ben yeni üyeyim...Sana ne kadar teşekkür etsem az, karşılıksız yaptığın bu iyilik için Allah herşeyı hayırlısıyla gönlüne göre versin...

  YanıtlaSil
 47. Ağda zamanı gelmeden ben bebe yağı almıştım bir de portakal yağı ikisini karıştırdım öyle kullanıyorum. Artık o bitince burdaki tarifi yaparım.

  YanıtlaSil
 48. blueoceanwind aslında organik yağlarla hazırlamak gerekiyor ancak bu fiyatlarla herkesin alabilmesi mümkün değil. benim ilk sorduğunda "piyasadaki alkolsüz ve kaliteli bir ürünü tercih ederdim" dememim altında yatan nedenlerden biri de buydu malesef.

  YanıtlaSil
 49. zehra ve esra hoşgeldin/iz :) bu güzel dileğin için amin diyorum canı gönülden:)
  güle güle kulanın,şifa olsun :)

  YanıtlaSil
 50. fermi, onu da kullanmaya devam edebilirsin hatta içine adaçayı yağı da ilave ederek.
  ben bebe yağı tarifini anne adaylarımızdan blueoceanwind sorduğu için verdim.

  YanıtlaSil
 51. ben de geldim ben dee:) 2. alternatifi kullandım..ilk defa uyguluyorm yöntemi ve çok merak ediyorm sonucu teşekkürler kozmik bakımm :)))

  YanıtlaSil
 52. hoşgeldin neslihan, neşeni de yanında getirmişsin ne hoş:)
  şifa olsun,umarım ilk aydan itibaren olunlu etkilerini hissedersin:)

  YanıtlaSil
 53. merhaba kozmik bakım ben yöntemi 4 aydır kullanıyorum faydasını gördüm teşekkürler. yalnız bi şey sormak istiyorum ben bu ay 1. alternatifi yapamadım 2.si de regl dönemime geldi alsam mı acaba çünkü kasıma kaldığımda geç oluyor ekimi atlamak istemiyorum!!!!!

  YanıtlaSil
 54. 2. seçeneğimizden sonra bir sonrakine sadece iki hafta kalmış oluyor sena, sana nasıl uygun olur bilemiyorum. bundan sonra ikinci seçeneklerin uzun bir süre regl dönemine rastlayacağını da düşünürsek düzeni bozmanın sana uzun vadede sorun çıkartacağı kanaatindeyim.
  belki bu iki haftayı atlatmak için tüyleri kısaltmak çözüm olabilir.

  YanıtlaSil
 55. şeeeyy benim kafam karıstı daa:S biz ekim ayı içinde iki seçenekten uygun olanı kullanmıyor muyuzz yani her ay için 2 seçenek var uygun olan hangi tarihlerse o seçeneği kullanıyoruz diye anladım benn yanlış mıyım :S

  YanıtlaSil
 56. peki teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 57. Yeni üyeyim, epilasyonumu dün yaptım, bakalım sonuç ne olacak :)

  YanıtlaSil
 58. hoşgeldin evimize,şifa olsun she_zophren :)

  YanıtlaSil
 59. kozmikcim her zamanki dikkatsizliğim bir kez daha gün yüzüne çıkmış k.bakma.s (Dikkat dağınıklığı ile ilgili ilaç tedavisi de görüyorum.s)Saatlerin farklılık göstermesinden kastım zaten epilasyon günlerine özel bi durum olmasıydı, hassas olduğu içinmiş. seni takip ettiğim 3 ay genelde ilk saatlerde, ilk fırsatta ağdaya koşuyordum ama bu ay çok yoğun olduğum için son saatlere dikkat etmiştim. sonuçta ilk alternatife yetişemedim 2. si reglime denk geldi=( cevabın için teşekkür ederim=)

  YanıtlaSil
 60. merhaba kozmik bakım ben de lazer randevusu almayı planlıyorum kasım için hangi günler uygun olur acaba?:)

  YanıtlaSil
 61. 9 kasım'a randevu alabilirsin nesli.

  YanıtlaSil
 62. bende neden işe yaramadı acabaaaa :(((
  epilasyon sonrası ilk hafta yine çıkmaya başladılar nerde yanlış yaptım ki:(

  YanıtlaSil
 63. herhangi br şekilde yanlış yapman mümkün değil, her zamn ilk seferden itibaren etkisi olmaz, uygulamaya devam et lütfen:)

  YanıtlaSil
 64. vav süpriz tarih ha çok işte bu süper oldu :) teşekkürler kozmikcim

  YanıtlaSil
 65. 3. Alternatif mi? Cok güzel bi haber bu:) tam zamanında, çok mutlu oldum. Teşekkürler kozmik bakım:)

  YanıtlaSil
 66. yuppppppppppppppiiiiiiiiiiiii
  3. alternatif diye okuyunca cok sevindim ben ekimin ilk alternatifini kullandigim icin bu bana cok iyi geldi tam da zamani gelmisti.

  heyecanla kasim tarihini bekliyorum derken .... böyle güzel bi sürprizle karsilasmam güzel oldu

  YanıtlaSil
 67. bayramda hiç görmediğimiz çok ilginç birşey olacak dediğin şey buydu sanırım :)

  YanıtlaSil
 68. oleeyyy 3. alternatif :)
  umarım kasım ayını etkilemez tek seçenek gibi:/
  ben de lazer için randevu alıcam kasım ayının günlerini bekliyorum.

  YanıtlaSil
 69. evet nihalciz buydu:)
  ilk kez böyle bir şey oldu, benim gibi şaşırıp mutlu olun diye bir süre gizli tuttum:)
  engüzelhikayem üzgünüm ama kasıma tek seçenek olarak yansıması kaçınılmaz.

  YanıtlaSil
 70. 3. alternatif iyi hoş ama adetime 5 gün kadar var sanırım 3. alternafi kullanmam gerekli bayram öncesi tüylerimi alma fırsatım olmadı malesef gecikiyo bile inş kötü görmem yaa :(( çünkü adet öncesi aldıgımda acayip hızlı uzuyo tüylerim yaa bide ben tüy azaltızı kullanıyorum o halde fışkırıyo resmen o günlerde napsam yaa püff

  YanıtlaSil
 71. şimdi kafam karıştı benim de. 3 alternatif var, kasımda da tek alternatif varmış. peki o acaba ne zamanlara denk gelir ortalarına mı? keşke biraz ipucu versen doktor randevularım sıklaştı. en uygun zamanları kolluyorum :)

  YanıtlaSil
 72. ohhh bee bu süper oldu işteee :D :D tüyler daha ikinci aya girmeden orman gibim olduydu :D inşallah bu faydalı olur :))

  YanıtlaSil
 73. kasımda tek seçenek var demiştim ama ay sonunda bir seçeneğimiz daha olabilir, bakmadım henüz fatma.

  YanıtlaSil
 74. 5 gün hiç fena bir aralık değil,rahatlıkla kullanabilirsin ümit.

  YanıtlaSil
 75. blueoceanwind dediğim gibi ay sonunda bir seçeneğimiz daha olabilir. yalnız 9 kasım gibi kesinlikle bir seçeneğimiz var.

  YanıtlaSil
 76. Kozmik Bakım reglim bugün bitti.Bu günleri değerlendirebilirmiyim ?

  YanıtlaSil
 77. pekii çok tşkler :D

  YanıtlaSil
 78. neslihancım yorumunu kaldırıyorum çünkü diğer sitede kullandığım ismin burada telaffuz edilmesini tercih etmiyorum.
  buna alışmışken ne oldu da son günlerde bu durum geri geldi anlamadım ama biraz daha özen ve dikkat istiyorum bu konuda tüm üyelerden.ben tedbir almak zorunda kalmak istemiyorum!!

  YanıtlaSil
 79. bunu uygulayacagım :)

  YanıtlaSil
 80. değerlendirebilirsin uyku mahmuru,tabi bittiğinden emimsen.istersen gece saatlerini kullan.

  YanıtlaSil
 81. şeeyyy kesinlikle bilinçi yapılmış değil afedersinn hassasiyetini anlıyor ve saygı duyuyorum çok çok çok özür dilerim kozmik bakım ;)

  YanıtlaSil
 82. mesajı yeni okudum, bugün kaçtı artık, ama bu fırsatı yarın değerlendirmeliyim. 9 kasımda randevum var garanti olsun :)

  YanıtlaSil
 83. nedense epilasyonumu son saaatlere bırakıyorum sıkışıp kalıyorum saat geçmeden şükürki bitirdim :))

  YanıtlaSil
 84. Kaçırdım inanmiyorum :(

  YanıtlaSil
 85. Kaçırdım inanmiyorum :(

  YanıtlaSil
 86. bir hafta sonra yeni bir seçeneğimiz olacak büşra:)

  YanıtlaSil
 87. kozmik bakım meraba ben dün akşam aldım kılları ama saati biraz kaçırdım çok sorun olurmu acaba,huzursuz oldum..

  YanıtlaSil
 88. bundan sonrası için saat aralığına sadık kalmaya çalışman daha doğru olur magaziko:)

  YanıtlaSil
 89. offf bende epilasyonumu yaptım addet oldum varmı böyle bişi yaa 5 gün kaddar var sanıyodum bu ay şaşırttı :((

  YanıtlaSil
 90. şaka yaa :((( kaçırmışım ben 3. alternatifi işlerim o kadar yoğundu ki bakamadım :( oysa paket bölgesi için ihtiyacım vardı neden bilmiyorum ama bu ay çıkması ve uzaması çok çabuk oldu:\ kasım tarihimize çok yoktur umarım diye düşünüyordum ki 3. alternatifi kaçırmış olduğumu görerek yıkıldım :_(
  önümüzdeki hafta yeni tarihimiz gelir ama dimi kozmik bakım zaten sende öyle yazmışsın :)

  YanıtlaSil
 91. Güncelleme yapmak istedim şu an yeni katılacak üyeler için özellikle:

  Ben ırsi olarak aşırı tüylü bir insan olarak, artık ağda işlerinden bıkmış, ümidi kesmiş bir vaziyette lazer epilasyon yollarına dökülmüş biriyim...

  Koltukaltı ve yüz bölgemde lazer epilasyon uygulaması yaptırıyorum, zamanı gelince de sırayla bikini bölgesi ve bacaklara da geçecektim.

  Belirttiğim bölgelerde başladığım lazer epilasyona devam ediyorum. Mayıs ayından beri de bacaklarıma sadece jilet yapıyordum.

  Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kozmikbakım'la tanışıp 13 Ekim tarihinde bacak bölgesinde ilk ağdamı yaptım =)

  Normalde ağda ilke maksimum 5. günde çıkan tüylerim, şu an 21 gün olmasına rağmen yeni yeni çıkıyor ve bu beni hayrete düşürdü !!!


  Bir sonraki epilasyon günlerini heyecanla bekliyorum ve herkese öneriyorum.

  Bu arada, "kozmikciğim" diye nitelendirilen, bir hatun olduğunu tahmin ettiğim bu güzel insana da böyle bir şeye vesile olduğu için teşekkür ediyorum =)


  Umarım herkes en az benim kadar memnun kalır!! xoxo

  YanıtlaSil
 92. kozmik, kasım alternatiflerinde 8 kasım da var mı acaba?

  YanıtlaSil
 93. kozmik selam kasım ayı tarihlerini ne zaman gireceksin,çok varmı daha birde bu hürremyağı ile ilgili düşüncen nedir merak ediyorum,senin düşüncelerin önemli=)

  YanıtlaSil
 94. Ben de bu tarihleri kullanıyorum ve çok memnunum. Yalnız bi sorunum var, özellikle bacaklarımda bu tarihlerde aldığımda çok fazla batık oluyor. Buna bir çözüm var mı?

  YanıtlaSil
 95. kozmik bakımcım kasım ayı tarihleri ne zaman acaba ?

  YanıtlaSil
 96. oh iyi bari tarihleri sabırsızlıkla beklıyorum :)

  YanıtlaSil
 97. aynı soruları tek seferde cevaplayayım:) kasım ayı tarihleri aslan burcunun etkilerini paylaştıktan sonra hemen gelecek. 9 kasım olarak planlayabilirsiniz. 8 kasım da dahil olacak ama ben sonraki günlerin daha etkili olacağını düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 98. astrea batık sorunu tam olarak tarihlerle ilgili diyemeyiz ama tüylerin giderek incelmesi çıkışlarını zorlaştırarak etkiliyor olabilir. hiç batık sorunu yaşamayan,daha doğrusu bünyesinde barındırmayan biri hangi tarihte alırsa alsın batıkla karşılaşmıyor.bunlardan biri de benim, eski takipçilerim bilir, en zararlı günleri bile denediğim hergün oldu.
  çözüme gelince bacaklarını hergün nemlendirmeyi ve haftada bir kez kese yaparak derinin kalınlaşmasını önlemeyi denemeni tavsiye edeceğim. özellikle tüylerin çıkmaya başladığı dönemde ölü deriden arınmış olmalısın.zaten o dönem önemli. batık oluştuktan sonra keseyle çıkarmaya çalışmaktan daha etkili olacaktır. bir de epilatör kullanıyorsan ağdayı tercih etmelisin. zaten ağda kullanıyorsan ardından kullandığın yağın içerisine yarı yarıya adaçayı yağı katmanı öneririm. şifa olsun:)

  YanıtlaSil
 99. she_zophren bu güzel mesajın için ben teşekkür ediyorum ve sonuç almandan,memnuniyetini bizlerle paylaşmandan son derece mutlu oldum bir hatun olaraktan ;))

  umuyorum lazer epilasyondan da memnun kalırsın ama anladığım kadarıyla önce benim yöntemimi deneyeceksin:)

  sana sormak istediğim birkaç soru var aslında bana mail adresimden ulaşır mısın rica etsem.

  YanıtlaSil
 100. Kesinlikle gun gectikce tuyler inceliyo bende batik sorunu yasiyodum simdi biraz daha artti incelmeden dolayi ama ne olursa olsun sonuc guzel :)17 yasinda birisi olarak kozmik bakimla tanistigim icin cok sansliyim seneler sonunda hic tuy sorunu yasamicam sanirim ki ben duzenli bir sekilde yapamama ragmen gozle gorulur bir fark olustu .. Ne kadar tesekkur edip dua etsek az kozmik bakima hakkini zor oderiz valla :)

  YanıtlaSil
 101. büşracım yaşını öğrenince bende çok mutlu oldum burada olduğun için:) çok şanslısın gerçekten, farkında olmadan, herkes gibi epilasyonunu yaparken bitiverecek tüy problemin:)
  tamamen biten bölgelerde ( zamanla boşluklar oluşacak bölge bölge) batıkta oluşmayacak zaten:)

  YanıtlaSil
 102. Merhaba koZmik bakim
  Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.hep dualarimdasin Allah seni hiçbir zaman darda koymasın gönlünde olanı karsına çıkarsın ,tüm duaların kabul olsun insaallah.
  O kadar memnun kaldım ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.
  Onceleri resmen tel fırça gibi çıkan kıllarım suan artık uysal tüy seklindeler ve araları cok seyreklesti.gec çıkıyorlar gec uzuyorlar cansız zayıf bir sekildeler renkleri onceden simsiyahken suan sarısına yakin kumral oldular.
  İnanılmaz bir mucize gibi.
  Ayrıca ben tarihlerine Sadık kalarak ekstra olarakta bitkisel bir tüy azaltici kullanıyorum.eminimki 2 yönlü olarak bu kadar kısa bir zamanda bu sonuca ulaştım.
  İyiki varsın guzel bayan ve iyikide bizimlesin....

  YanıtlaSil
 103. iyi bari 8 kasımda varsa doktora gitmeden bir şansım daha olacak demektir. çok sevindim valla :)

  YanıtlaSil
 104. amin...çok teşekkür ederim asra.çok mutlu oldum senin de birçok arkadaşımız gibi güzel sonuçlar almana, istikrarlı olmanın getirdiği kaçınılmaz sonuç:)
  ama dediğim gibi birçok arkadaşımızın neredeyse tamamen bitti, en azından tüylerle ilgili stresleri tamamen yok olacak kadar azaldı ve inceldi. ve onlar bunu hiç bir ürün kullanmadan başardılar. bence sende ekstra masrafa girmgerçekten gerek yok. kullanmayı bırakırsan bu etkinin üründen değil uyguladığımız yöntemden olduğunu sende göreceksin,inan bana:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim
   İnsaallah en kısa zamanda tamamından kurtulurum.

   Sil
 105. mail attım ben iletişim kısmındaki adrese ama kontrol etmedin sanırım kozmikcim:)) shezophren ben:))

  YanıtlaSil
 106. kesinlikle özellikle bikini bölgesinde boşluklar oluştu bile üstelik köklerde minik minik çıkıyo ve oralar boş kalıyo , artık bacaklarımdakilerde resmen inceldi arkadaşlarıma da anlatıyorum filan ama inanmıyolar malesef :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.