Sayfalar

Diyet, Beslenme ve Sağlık

22 Ekim  2012 saat 08:02’den 24 Ekim  2012 saat 13:59’a kadar Ay Kova  burcunda büyüyecek;

Ay hava grubu burçlardan olan Kovadayken yağlar ve yağlı besinler daha etkili olacaktır. Ay büyüyen fazda olduğundan bu etki katlanacak bedenimizin yağı depolamasına neden olacaktır. Bu nedenle bu günlerde yağdan ve yağlı besinlerden uzak durmamız akıllıca olacaktır.

Yağlı beslenmeden kaynaklanan hastalıklara sahipseniz, bu günlerde yağlardan tamamen uzaklaşmanızı öneriyorum.

Bedenimizde en hassas bölge baldırlar olacaktır. Bu nedenle yorucu aktivitelerden uzak durulması gerekiyor. Varis hastalığına sahip olanlar uzun süre ayakta kalmamalı. Bu dönemde kan dolaşımını arttıracak tedbirler almak, varis tedavisi için uygun kremler kullanmak çok iyi olacaktır.

Seçim şansınız varsa bu dönemde bu bölgelerin ameliyatından uzak durun!
.
.
.
.
.

3 yorum:

  1. benim için yazılmış bu yazı :D varislerim var ve adet döneminde çok feci agrılarım oluyo ama bu ara baldırlar hassasmış dikkate almak lazım birde ben varisle ilgili kozmik bakımda bi tedavi yönteminin olup olmadıgını sormak istiyorum ki tedavisi güç bi hastalık mor mor bacaklar görsel olarakda çok rahatsız ediciki her hamileliktede varisleri arttırıyo bu konuda bilginiz vaarsa beni yönlendirirsenizde sevinnirim damar içine enjeksiyonla ilaç sıkımı anında kaybediyo varisleri bu yöntem sanırım damarları daraltıyo böyle bi yöntemle tedavimi olsam diyorum ama geçiçi bi tedavi gibi geldi bana :/ tşkler bilgilere

    YanıtlaSil
  2. geçmiş olsun. tıbbi olarak birçok tedavi yöntemi olduğu biliniyor ancak doğal tedavi yöntemleri de mevcut. bu konuda en etkili bitki aynısefa'dır. yakından tanıdığımız bu bitki ile düzenli ugulandığında 1 ayda sonuç alınabidiğinin örnekleri mevcut. ancak günümüz şartlarında pek kolay olmayacaktır uygulamak, en azından herkes için..
    bu hafta bununla ilgili bir yazı yayınlayabilirim sizler için.

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.