Sayfalar

Diyet, Beslenme ve Sağlık

14 Ekim  2012 saat 02:01’den 16 Ekim  2012 saat 03:06’ya kadar Ay Terazi  burcunda küçülecek;

(15 Ekim  2012 saat 15:02’de Yeni Ay  gerçekleşecek )
Yeni Ay'da güzel dileklerde bulunmayı ihmal etmeyin; özellikle iş ve evlilik konularında ;)

Ay hava grubu burçlardan olan Terazideyken yağlar ve yağlı besinler daha etkili olacaktır. 15 Ekimden itibaren Ay Büyüyen Fazda olduğundan bu etki katlanacak bedenimizin yağı depolamasına neden olacaktır. Bu nedenle bu günlerde yağdan ve yağlı besinlerden uzak durmamız akıllıca olacaktır.

Yeni Ay detoks için çok uygundur, değerlendirebilirsiniz.

Bu günler de böbrekler, mesane ve kalça bölgesi daha hassas olacaktır. Eğer bu bölgeleri ilgilendiren bir rahatsızlığınız var ise Yeni Ay günü başlayacağınız tedaviden daha iyi sonuç alabilirsiniz. Ancak gerekmedikçe bu günlerde bu bölgelerden ameliyat olunmamalıdır!
.
.
.

2 yorum:

 1. merhaba, evet muhtemelen bunun için doğru ve avantajlı bi tarih olmayacaktır muhtemelen, ama yine de merak ediyorum: Hangi günler alkol tüketmek için daha uygun günler, hangi günler daha kaçınmamız gereken günler? Teşekkürler kozmik bakım :)

  YanıtlaSil
 2. tabi ki alkol gibi zararlı maddelerin uygun günü var diyemiyorum malesef :)
  alkol ve sigaranın çok daha fazla hasara yol açtığı günler özellikle su grubu burçlar olan yengeç, akrep, balık; ayrıca aslan burcu.
  burada yengeç özellikle karaciğeri etkilediği için daha da dikkat etmek gerek.
  birde cildimize olan etkilerini düşünecek olursak oğlak burcunda da alınmamalı. bu liste böyle devam eder gider..... :))

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.