Sayfalar

Güzellik ve Bakım

14 Eylül  2012 saat 12:30’dan 16 Eylül  2012 saat 15:55’e kadar Ay Başak  burcunda olacak;
(16 Ağustos  2012 saat 05:10’da Yeni Ay  gerçekleşecek )
Ay ‘ın Başak burcunda olduğu günler mineral içeren bakımlar uygulamak için en uygun günlerdendir. Ayrıca bu günler kökleri temsil ettiğinden, özellikle saç köklerini güçlendirmek isteyenler için daha da önemlidir.
Bu dönemde uygulayabileceğiniz en pratik maskeler, bir çok minerali bir arada bulunduran kil ve maya maskeleridir. Kili ya da mayayı bir miktar su ile losyon kıvamına getirip saç diplerine uygulayabilirsiniz. Maskenin çabuk kurumasını önlemek için streç filmle sarmanız daha iyi olacaktır.
.
.
.
.

10 yorum:

 1. KİL BEYAZMI YEŞİLMİ FARKEDERMİ BİRDE MAYA DEMİŞSİNİZ YAŞ MAYANIN SAÇ İÇİN FAYDALI OLDUGUNU DUYMUŞTUM UYGULAYABİLİRMİYİM TŞKLER...

  YanıtlaSil
 2. kil rengi cilt yapısına göre karar verilmesi gereken bir şey yaş maya maskesi uygulayabilirsiniz tabi suyla eritip krem haline getirerek nemli saça uygulayabilirsiniz

  YanıtlaSil
 3. kil maskesini ilk defa deneyeceğim. umarım olumlu sonuç alırım
  tarihler için teşekkürler kozmik bakım :)

  YanıtlaSil
 4. rica ederim,şifa olsun sedulu :)

  YanıtlaSil
 5. Selam bana yardimci olurmusunuz? Bugün gördüm sayfanizi ve sizden bana yardimci olmanizi istiyorum bana yardimci olursanic cok memnun olurum benim saclarim cok dökülüyo uzamiyo sactellerim ince pekcokta sampuan denedim hicbi faydasini görmedim Aytakfimine gore saci nasil kestiriliyo belirli saatlerdemi hangi tarihte sacima bakim yada kestirebilirim?

  YanıtlaSil
 6. hoşgeldiniz öncelikle:)
  anasayfadaki önerilere uyarak bakım yapmanız yeterli.takip ettikçe daha iyi anlayacaksınız:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.